Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olya pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olya pasival, akinek kevesebb like van a profilképén, mint nektek? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Egyszer már chateltünk, akkor nagyon kedves volt. De van egy kis gond: neki 12 lájk van a profilképén, nekem meg több, mint 30. Lehet, hogy nem illünk össze?:S

Normális válaszokat! (13/L)



2013. szept. 26. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem illettek össze. 30 lájk nagyon sok a 12 lájkhoz képest. De ha több ismerőse van mint neked, akkor az úgy már egálban vannak.
2013. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:

szerintem ne akarj pasit ha ilyenek eszedbe jutnak mint gond két ember között..értem én mire akarsz kilyukadni, hogy te népszerűbb vagy mint ő és nem gáz-e ha leereszkedsz..hát inkább ne gyertek össze és várj 4 évet amikor ő lesz a legjobb pasi és nézhetsz..

16l

2013. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
Hát ez g*<i nagy!! xDD Kösziiii!! *-* Feldobtad az estém!! :DDD <3
2013. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:

4 év alatt gondolod összegyűlik annyi lájk a képeire? Anélkül, h ráírna mindenkire, hogy ,,szia lájk a prof.képemet létszi?:)"

Igaz, addigra már gimisek leszünk, lehet az ottaniak majd sűrűbben lájkolnak neki.

2013. szept. 27. 01:00
 45/84 anonim ***** válasza:
100%

Most végre megértettem hogy nekem miért nincs 23 éves létemre barátnőm. Azért mert csak 1 like van a profilképemen. Köszönöm kedves kérdező hogy végre megértetted velem, csak akkor lesz barátnőm ha sok like-ot szerzek. Végre VILÁGOSSÁG!!!!! :D

Ja, remélem érzed azért az iróniát az írásomban, kedves kérdező. Bár 13 évesen még nagyon fiatal vagy és lehet nem is tudod mi az:).

2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a komikat, de az tuti, hogy ha ezt tényleg nem hülyeségből írtad ki, akkor sajnálom azt a fiút, akinek tetszel... Meg eleve, most mi lesz ha 13 évesen nem lesz barátod még? NEM ÉR RÁ KÉSŐBB? mert az tuti, hogy ha tényleg nagyon bejönne neked ez a srác, akkor nem foglalkoznál azzal, h "jajj, nem illünk össze, mert kevés lájkja van facebookon"!! Szánalmas...és drága elmondom neked, hogy neked sincs olyan elképesztően sok lájk a prof.képeden. Ezt most nem bunkóságból mondtam, de ne legyél oda a 30 lájkodtól..Különben is, kit érdekel hány like van egy képen?? -.-
2013. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
Gyászolom az emberiséget :'(
2013. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan azért gondolják kamunak mert nem akarják elhinni hogy a világunkban vannak olyan finnyás kis buta libák akiknél egyáltalán felmerül ez a szempont párkapcsolatok terén.
2013. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nem a Facebookon kell leélni az életünket.
2013. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:
Finnyás buta libázz máshol, csak irigykedsz. Gondolom neked még nem udvarolt pasi, ezért nem tudsz tanácsot adni, csak fröcsögni. De azt ne itt tedd, mert nem vagyok rá kiváncsi. Pápá:)
2013. szept. 28. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!