Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olya pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olya pasival, akinek kevesebb like van a profilképén, mint nektek? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Egyszer már chateltünk, akkor nagyon kedves volt. De van egy kis gond: neki 12 lájk van a profilképén, nekem meg több, mint 30. Lehet, hogy nem illünk össze?:S

Normális válaszokat! (13/L)



2013. szept. 26. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
miért ne lenne komoly? na mind1 am ha tudni akarjátok végül vissza utasítottam
2014. febr. 9. 00:08
 72/84 anonim ***** válasza:
A mazlista, nem is tudja, hogy mit uszott meg :)
2014. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
Szerencséje van a kis srácnak. Amúgy nálatok az osztályba az a menő gyerek akinek a legtöbb like van a profilképén?
2014. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:

hát látod,lehet hogy az a menő már :/


amúgy hogy válaszoljak is,mert kicsit magamhoz tértem a sokkból amit a kérdésed okozott...


a lányok járnának ilyen sráccal,de te még gyerek vagy így jobb is hogy visszautasítottad :D


és tényleg jobb a srácnak is


vajon mennyi időt tölt a facebookon? o.O

bele sem merek gondolni

2014. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, az en profilkepemen csk 3 van!!!Megyek felkotom magam, ezt igy nem lehet elviselni, hogy en ennyire nem erek semmit!!!!!
2014. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
én most nyomtak a kommentedhez egy lájkot :D
2014. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

Nincsen profilképem, ja és facebookom sincs. Akkor nem lehet tecccccccikem sem? Akkor az már nem is számít, hogy eltartom a családomat, és hogy szeretnek? Megyek én is felkö*öm magam.


Lányom! (Sajnos olyan öreg vagyok, hogy akár lehetnél is)

Felejtsd el a facebook-ot! Neked most csak az a fontos, hogy az ellenőrződet minél több tanár, lájkolja! Ebben az esetben apád is lájkolni fogja a tanulmányi eredményedet. A fiúkat ennyi idős korodban apád nem lájkolni fogja!

2014. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
Először nem hittem a szememnek. Nem hittem el,hogy valaki ki tud írni egy ennyire hülye kérdést. De tévedtem. Szerintem te leszel az év kérdezője ezzel a kérdéssel. Írhatnám,hogy túl fiatal vagy még és ezért gondolod úgy,hogy ciki ha valakinek nincs elegendő like a profilképén,de akkor hazudnék. Legszívesebben mást írnék,de azzal kegyetlenül megbántanálak. Szóval adjon hálát az Istennek a srác,hogy visszautasítottad!
2014. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim válasza:

erre nem lehet másképp reagálni:

https://www.youtube.com/watch?v=q5mLjKI968g

2014. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Nekem kevés a lájkom, keveés a csajom:/
2014. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!