Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudna egy intelligens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudna egy intelligens, értelmes,26 éves srác ismerkedni Pécsett normális lányokkal?

Figyelt kérdés
A szórakozóhelyeket ne vegyük számításba, oda kikapcsolódni érdemes menni, ismerkedni az a legrosszabb hely. Főleg komolyabb kapcsolatokhoz. Ráadásul én eléggé elütök a korombeli férfiaktól, mert szeretek beszélgetni is, nem csak nekiesni egy nőnek. Ez ma már mintha hátrány lenne. Vagy legalábbis nem kellően becsülik. Azt sem, ha bókol valaki egy nőnek. Lehet, én vagyok régimódi. Viszont jó lenne már valakit találni...
2012. jún. 19. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Menj templomba. Ott aztán vannak nők (bár kicsit érettek már).
2012. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek kizáró okok.
2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

26 éves férfiak többsége nem tudom honnan veszed, hogy csak nekiesik a nőknek... a többség szeret és tud is társalogni és komoly kapcsolatot keres.

Nagyon különleges 26 évesnek érzed magad, pedig minden 26 éves ilyen.

A bók meg nem hogy régimódi, de még modoros és fals is a legtöbb esetben. Pont a nyomulás biztos jele.


A szórakozóhelyekkel semmi baj nincs, normális emberek is járnak ilyen helyekre, bárhol lehet komoly kapcsolatot kialakítani, mindegy, hogy a boltban, suliban, szórakozóhelyen vagy máshol ismered meg, ha összeilletek, akkor nyert ügyed van.


Amúgy aki irtózik a szórakozóhelyektől, annak a netes társkeresés marad.

1000 férfira jut 5-6 nő egy társkeresőn... esély kevés, ezért is jobb a szórakozóhely. Csak hát oda el kell menni, normálisnak kell lenni, meg kell mutatni magad, felvállalni az arcod... valakinek ez nem megy.

2012. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég sok egyetemista buli van Pécsett, ott nagyon sok olyan lány van, aki első sorban beszélgetni szeretne.

(Nem, nem ütsz el a kortársaktól. Tényleg nem.)

2012. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nem értek egyet a bokkal! Egy jol el szort bok az a legjobban bejon! A bulikban tenyleg ne ismerkedj mert csak a ribik jàrnak oda! (90%)!Beszélgetés az meg mindig csak jo nincs olyan hogy egy no szeretné a kussolos férfiakat! DE sajnos egy kicsit nyomulni is kell az elején ha jo vagy csak 1 percig hogy ne hajtson el! Valamint ne érezd amgad régimodinak mert ha romantikusan vagy régi modi az tökéletes! A csajok 90& szereti ha egy kicsit régimodi a romantikus stilusod! pl. rozsa vagy versek! Ezek àltalàban bejönnek de nem ugy hogy elmész bulizni éS elolvasol röktön egy verset! Remélem segitettem! :)
2012. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!