Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ennyire válogatósak?

Figyelt kérdés
még a csúnya,kövér lányoknak is olyan az elvárása hogy csak is kockahas, magas legyen és jóképű.. ez mi? komolyan gondolják? inkább egyedül öregednek meg, vagy lesz egy papucs férjük, mint hogy beérjék egy átlag férfival..
2013. szept. 29. 10:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
A Lányok kapjak be! Egy normális nincs köztük eddig.
2013. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Pálinkát!
2013. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%

Hah én most találtam egy nagyon normális lányt.Remélem nem rontom el.A nagy Ő lehet.


Amúgy meg ez oda vissza megy.

Szerintem tegyél a jó külsőért,és te is tudsz válogatni.

Én is azt teszem

2013. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
nem vagyok válogatós.
2013. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
A pasik is válogatósak...
2013. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
40%

mé ne lehetnének azok .. ha csaj lennék énis az lennék :D kb magyarországon 4-5 pasi jut 1 csajra , van válogatni való

de szerintem minden jön az a szöveg h ne általánosits -.- xD

2013. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi erővel mindenki tul sokat válogat de elöbb utobb belátják hogy talán magasak az elvárások és engednek.
2013. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Az összes válogatós,de nagyon durván akikkel idáig találkoztam.Hiába minden próbálkozás,ha nem vagy egy kigyúrt jóképű,le se szarnak.Lehet lepontozni,de ez az igazság.Ide illik pont egy dalszöveg részlete:"A zenét veszem majd feleségül,mert a nőknek több,mint a fele sérült.A kivételeknek tisztelet,csak kár hogy egyet sem ismerek." :)
2013. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

3-as! szerintem a lányok dolga a szépítkezés..

csak nagyon kiakasztott hogy egyik lány ismerősöm 160cm/80kg 17éves és eddig nem volt senkije mert olyan elvárásai vannak hogy csak is kockahas/190cm és legyen jóképű..

most komolyan, nem mindegy? ő se szép, de ha mondom neki akkor megsértődik..

2013. szept. 29. 10:49
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez így lenne, akkor a férfiak 1%-a jutna puncihoz. Komolyan, akik azt hiszik így megy a szelektálás, azok melyik dimenzióban élnek?
2013. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!