Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek miért vagytok ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés

Jópáran belinkelnek ide pasikat/csajokat és még akik jól néznek ki még azokra is ilyen kommentek jönnek hogy "nem jön be" stb komolyan nem kéne egy kicsit lejjebb tenni a mércét?


Azt meg nem hinném hogy a kritizálók annyira jól néznének ki tehát nem is értem minek ez a válogatás?Ha rajtatok múlna biztosan kipusztulna az emberiség!


2012. júl. 19. 02:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért de nem mindenkinek jön be mindenféle női/férfi szerzemény.
2012. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom ez a kérdés nekem szólt...

Sajnálom, ha azt írom, hogy "nem jön be".

De sajnos ezt el kell fogadnod, hogy veled ellentétben nem dugnék meg minden 2. igénytelen 19-20 éves pinát. Ki tudja melyik retkes ci*ány f*sza járt már benne. Így ne csodáld ha azt írom egy k*rva képéhez, hogy "NEM JÖN BE BZMG"!

Na felfogtad, hogy miért?

2012. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz,ha valaki jó pasi vagy nő az mindenkinek be jön.David Beckam pl mindenkinek bejön,nők közül meg Salma Hayek vagy hogy kell leírni a nevüket


Aki az ellenkezőjét állítja az hazudik és csak ki akar tűnni a többi közül hogy ő neki nem jön be

2012. júl. 19. 02:08
 4/20 anonim ***** válasza:

FreeStyLeer


Egyetértek.

2012. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4


Szerintem az az ázsiai csaj nem volt igénytelen de mindegy,kívánom hogy az legyen a "legcsűnyább" nőd

2012. júl. 19. 02:10
 6/20 anonim ***** válasza:

Ahány ember annyi ízlés.

De egyébként is azt kérdezték, hogy szarrá szopatnánk és dugnánk e a csajt. Hát képzeld, mivel nem akarok sem AIDS-es lenni, sem egyéb betegségeket összeszedni nem dugnám szarrá és nem szoptatnám meg. :)

2012. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem értek egyet, a nők 80 %-a elmenne backem mellett ha egy átlagos senki lenne, hidd el, salma hayek meg kinek jön be azzal a lófejével?
2012. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Átkozz el, hajrá... Szánalmas. (:

Reggelre meg fogok halni és rám ég a ház, igaz? Tudom, elhiszem.


Ha rajtad múlna biztos, hogy még a kőkorszaknál járna az emberiség.

2012. júl. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerintem te vagy a szánalmas.Visszavehetnél a képedből mert szerintem te neked még egy féltonnás cigány k*rva se jönne össze,nemhogy az a csaj


Egyébként kit érdekel ha a fél világ járt benne?Itt az volt a kérdés hogy jól néz ki e vagy sem,nem pedig az hogy feleségül akarod e venni.Szövegértelmezés egyes

2012. júl. 19. 02:19
 10/20 A kérdező kommentje:
Mennyi csíra van itt komolyan mondom,nem csoda hogy itt tart ez a világ :(
2012. júl. 19. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!