Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek meg egy olyan nőt, akinek már nagyon régóta nem volt párkapcsolata? Többi lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nekem sem volt már egy ideje barátnőm, de ez a nő teljesen kikészít. Vad, független és kifejezetten okos, nem lehet irányítani. Senki nem mer kezdeményezni nála csak távolról csodálják, mert nagyon gazdag. A barátaim hülyének néznek, hogy megakarom próbálni. Hogy lehet egy ilyen lányt megközelíteni?

2013. okt. 3. 20:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
8: te irigy vagy amúgy, vagy mi ez a negatív viselkedés egy nő irányába? amúgy a szülei ugyan az átlag felett vannak, de nem gazdagok. ő viszont nemzetközi viszonylatban is annak számít.
2013. okt. 3. 21:51
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

Elárulok valamit: ezt a nőt nem a pénz érdekli, valószínűleg nem is egy izomagy vagy nyálas jóképű fazon. Azokból mindből van elég. Ennek a nőnek stílus kell és egyéniség. Nyomozz egy kicsit utána, mi érdekli, mi a hobbija. Az se árt, ha neked van saját hobbid amiért lelkesedsz.

Én is ilyen stílusú nő vagyok és nekem az egyéniség kell. Olyan férfira vágyom akiért lelkesedhetek akire felnézhetek és ilyen kevés ember van a mai világban.

2013. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.
2013. okt. 3. 22:36
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor a 3-mas, 12-es válaszolónak van igaza. Nem akarom ismételni, amit írtak, csak annyit, hogy én is ilyen vagyok.
2013. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kreálj életveszélyesnek tűnő helyzetet aztán mentsd meg.Rendkívüli helyzethez rendkívüli megoldás kell.Semmit nem írtál arról,hogy egyáltalán ismered a lányt,ő ismer téged,van bármilyen kapcsolatotok?Ha ő egy modell akivel csak annyi a kapcsolatod,hogy egy városban éltek akkor nem sok esélyed van,de ugyanakkor veszítenivalód sincs.

Még ha sikerülne is meghódítanod minden napod azzal fog telni,hogy megfelelj neki,fenntarts az érdeklődését.

Könnyen lehet,hogy a lánynak imponálni fog a bátorságod és engedi magát elcsábítani.Ha csak kevesen mernek bepróbálkozni akkor talán már régóta vár valakire aki megteszi,de egy tartós kapcsolat vele az neked nagyon megterhelő lenne minden értelemben.

2013. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
párszor beszéltem vele már, kedves de nagyon zárkózott. nem modell, hanem egy nő. tökéletes idomai vannak a megfelelő helyeken és sugárzik belőle a nőiesség és valamilyen huncutság, ravaszság is. nagyon vonzó. emellett pedig okos is. ezt már többen is mondták, meg én is látom. nincs senki sem a képben, vagy csak jól titkolja.
2013. okt. 5. 13:08
 17/27 anonim ***** válasza:
7%

"Kérdező: legyél őszinte. Azzal sosem lehet mellélőni. :)"

Nagy tévedés. Az egyik legnagyobb hiba, amit egy nővel el lehet követni, ha mindig teljesen őszinte vagy.


"Elárulok valamit: ezt a nőt nem a pénz érdekli, valószínűleg nem is egy izomagy vagy nyálas jóképű fazon."

Olyan nő nincs, akinek ne ezek közül kellene vmelyik.

2013. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
hát szerintem pedig van. az előző barátja egy lúzer volt kb.
2013. okt. 5. 15:21
 19/27 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan nő nincs, akinek ne ezek közül kellene vmelyik."

Értem. Akkor én nem létezem. Kedves kommentelő, a rossz tapasztalataid nem azért vannak mert nem vagy gazdag és nyálas vagy épp izomagy. A rossz tapasztalataid azért vannak amiért olyan vagy, amilyen. Amiért lenézed a nőket, és cinikus vagy. A negatív gondolkodás mindig megtermi a gyümölcsét és taszítóbb mint bármilyen fizikai rondaság. De te persze ezt nem hiszed el nekem és rendületlenül lepontozod azokat a nőket, akik nem tartják ilyennek magukat. Hát tedd azt. De figyelmeztetlek, hiába töröd össze a tükröt ha nem tetszik neked amit látsz, a hiba nem a tükörben van.

2013. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván létezel, csak v hazudsz, v nem ismered magadat. Neked is csak a külső v a pénz számít, legfeljebb nem veszed észre magadon. Amúgy meg nyilván az első másodpercben látja rajtam minden nő, h hogyan gondolkozom, egyértelmű.
2013. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!