Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek meg egy olyan nőt, akinek már nagyon régóta nem volt párkapcsolata? Többi lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nekem sem volt már egy ideje barátnőm, de ez a nő teljesen kikészít. Vad, független és kifejezetten okos, nem lehet irányítani. Senki nem mer kezdeményezni nála csak távolról csodálják, mert nagyon gazdag. A barátaim hülyének néznek, hogy megakarom próbálni. Hogy lehet egy ilyen lányt megközelíteni?

2013. okt. 3. 20:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20as, hidd el, hogy a nők nagyon is megérzik már az első pillanattól kezdve, hogy ki milyen. én nem vagyok gazdag és egy kisportolt adonisz sem mégis szeretnek a nők. talán azért, mert nem mindenkinek a külsőségek a fontosak, hanem pl. az értelem és a normális viselkedés.
2013. okt. 5. 17:56
 22/27 anonim ***** válasza:
7%
A nők nem megérzik az ilyesmit, hanem külső alapján belegondolják a másikba. Téged sem azért szeretnek valójában a nők, mert normális vagy, hanem mert jól nézel ki. Nem kell feltétlenül kisportoltnak lenned hozzá, elég ha jóképű vagy, és nem árt az sem, ha nagyra nőttél.
2013. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
173 cm magas vagyok és nem tartom magam jóképűnek, csupán kedves vagyok a nőkkel.
2013. okt. 5. 18:12
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, h te jóképűnek tartod-e magad, hanem h ők annak tartanak-e.
2013. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem a jóképű nem jóképű kérdéskört kell boncolgatni hanem a gazdag nem gazdagot.Én jóképű vagyok,van szakmám,rendes állásom mégis a szüleimmel lakok,mert nincs nagy keresetem és nekik szükségük van a segítségemre.

Ez a tény nem vonzza különösebben a nőket.

Valahogy soha nem éreztem késztetést arra,hogy kiszolgáltassam magam egy banknak és sajnos még nem sikerült 10-15 milliót összekuporgatnom.

Ez nem látszik rajtam első látásra és nem is szoktam dicsekedni vele,de az a tapasztalatom,hogy az a nő mondja rám elsőként,hogy lúzer aki váltig állítja magáról,hogy neki nem a pénz számít.

Egyébként abban is van igazság,hogy nincs túl sok önbecsülésem és addig nem is lesz amíg nem tudom önállósítani magam,de az téved aki azt állítja,hogy ez már az elején látszik rajtam.A nő azt látja rajtam amit én láttatni akarok,de ez nem jelenti azt,hogy bárkit be akarnék csapni,még akkor sem ha tudom,hogy nem fog tetszeni az igazság.

Íme egy példa arra,hogy az őszinteség csak addig nyerő amíg tetszik a másik félnek az igazság.

Vannak olyan nők akik csak tehermentesíteni akarják magukat,nekik bármi elég ami több mint amijük nekik van,de egy ilyen kapcsolat sokkal rosszabb mint az egyedüllét.

2013. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
utolsó, nem értek veled teljesen egyet. pont ez a lány említette nekem, hogy nagyon meglátszik az embereken, hogy hová tartoznak úgymond. egy érdekes példát hozott fel. tömegközlekedés és az első osztály. vonaton felszállt az első osztályra és feltűnt neki néhány vele egykorú fiatal, de az is, hogy ők biztosan nem oda vásároltak jegyet. a kalauz megjelenésekor be is igazolódott a sejtése. és mint mondta, az első ami feltűnt neki, az a viselkedésük volt és az öltözködés. nagyon sok mindent kilehet venni a viselkedésből, mozdulatokból, gesztusokból és a megjelenésből, csak ezt nem mindenki tudja.
2013. okt. 6. 15:36
 27/27 anonim ***** válasza:

Ezeket az embereket azért könnyű kiszúrni mert folyton fészkalódnak,forgolódnak.Ők tudják a legjobban,hogy nem oda tartoznak.

Értem,hogy miért tetszik neked ez a lány.Ha összejön egy randi ne kövesd el azt a hibát,hogy mindenben egyetértesz vele,merj ellent mondani,legyen saját véleményed mert ő ezt várja el tőled.

2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!