Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hisz senki a fiú-lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisz senki a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Szóval ,már megfigyltem, hogy ezen az oldalon valamiért senki sem hisz a fiú-lány barátságban. Pedig én tapasztaltam,és látta is többet. Tegyük fel, van egy barátikör, ott van több fiú és lány, mind barátok. Nem lehet mindenki mindenkibe szerelmes, úgyhogy van köztük is csak fiú és lány barátság. Miért kéne, hogy mindegyikben legyen valami hiba, vagy a másik többet akarjon? Erre adjatok már választ, veletek mégis hányszor fordult elő, hogy ennyire nem hiszek benne? Mert én nagyonis! ( Bocs a hibákét, cak nagyon gyorsan írok)

2013. okt. 9. 17:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
2013. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Één hiszek benne...
2013. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát nem pont erre gondoltam :D
2013. okt. 9. 17:41
 4/26 A kérdező kommentje:
2. én is, de sokan nem, és ezt nem értem
2013. okt. 9. 17:41
 5/26 anonim válasza:
én is!
2013. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy van.
2013. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Azért mert 1 fiú és 1 lány között nem mindig lehet barátság.. ha a fiú vagy szexuálisan vagy érzelmileg vonzódik a lányhoz akkor már elb*szták a barátságot.. De én nem vagyok így (szerencsére :D) Szóval hiszek benne.. 2. voltam :)
2013. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

hiszek, egyszer az egyik többet fog érezni. ENnyi.

akár kapcsolatot akar, akár szexet, akár szimpla ölelést a hamvas bőröddel érintkezve :D


Mert szerintem lány vagy, de bocsi ha tévedek :D És hogy hívnak egyébként? (:

2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én hiszek benne, bár láttam már olyat, hogy barátságnak indult és vagy szerelem vagy szex lett belőle...
2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Lehet fiú és lány között barátság.De te elhiszed azt hogy a srácnak sosem jut eszébe milyen is lenne a lánnyal?Eddig akárhány fiú barátom volt mindnek a vége az volt hogy meg akart dugni.Inkább hiszek a szexbarátságban.

25/L

2013. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!