Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevállaljam-e egy nálamnál 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam-e egy nálamnál 16 évvel fiatalabb srác közeledést?

Figyelt kérdés

Teljesen ő kezdeményezett apróbb jelekkel,folyton körülöttem döngicsélt, közben fogytam jó sokat, és az eredmény lenyűgözte. Mig végül már nem birtam tovább és én is picit visszajeleztem neki. Mivel az első perctől nagyon szimpatikus. Ez az egész azt eredményezte, hogy 3 hónapja már az övé a szivem, nagyon szerelmes vagyok belé, persze titokban.

Azonban nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon szeretném,ha lenne valami, mivel ő további lépéseket tett felém.

De a cél előtt mindenféle kételyeim vannak.

Ő a harmincas éveiben jár. Egy fiatal férfinek nagyon fontos a szép bőr és az egyéb dolgok. Én már nem olyan vagyok mint amihez ő hozzá van szokva. (A melleim főleg a fogyás után) Igaz, hogy ismerjük egymást több mint l éve.

Tudom sok mindenkinek ez nem lesz szimpatikus,de bevállalok minden választ, mert szeretném megtudni a korosztályok véleményét. És előre is köszönöm. : )


2013. okt. 19. 13:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon édes mindenki!
2013. okt. 19. 13:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Én fiatal lány vagyok, és nem tudom, mi lesz velem a negyvenes éveimben, lesz-e családom, párom, hogy fogok gondolkodni, de a mostani felfogásommal belegondolva a helyzetedbe, bevállalnám. Igaza van azoknak, akik azt írták, hogy egy harmincas pasi, nem hülye, tudja, hogy nem vagy 20 éves, és nyilván nem egy húszéveshez hasonlít semmilyen szempontból, illetve szerintem nem csak strigulának akar, feltételezem, kellően érett és normális, szerintem lenyugodott már csajozós szempontból, főleg ha egy éve próbálkozik. Én megpróbálnám, veszíteni nem veszthetsz :) Lehet, csak hónapokig fog tartani, de simán működhet.
2013. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 34 vagyok és ismerek olyan vonzó ötvenes nőt akivel szivesen kipróbálnám.

De egy komolyabb kapcsolat már más tészta,azt nem vállalnám.

Elnézést ha valakit bántana a véleményem.

2013. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne valami jó ötlet.
2013. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyre inkább így érzem. De megindokolnád?
2013. okt. 19. 14:38
 16/16 anonim ***** válasza:
De nagyon is jó ötlet. Nem is értem, mi szólhatna ellene. Egyik fél sem tinédzser már. Harmincas és férfi és negyvenes nő viszonyában semmi kockázat és kivetnivaló nincs. Szóval ne hallgass az itteni tinikre, mert ők nem érzik át két felnőtt közötti kapcsolat lehetséges mélységeit, csak a számokat látják az egészben.
2013. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!