Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak meg akar dug. Ni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már egy ideje ismerkedek. Kb egy hónapig szinte minden nap láttuk egymást. Mindig kedves, udvarias volt velem. Facebookon rendszeresen beszélgetünk. 3 hónapig fel sem merült a szex téma, mindig csak olyanokat mondott, hogy csinos voltam ma, meg tett rá utalást, hogy tetszik neki a fenekem. Az egyik nap elengedtük magunkat és felhozta a témát, hogy ha van kedvem, akkor nyugodtan ott aludhatok nála, akár külön szobában is. De ha egy ágyban aludnánk, akkor sem támadna le. Nem is engedném, merthogy még szűz vagyok. Mondott olyat is aznap, hogy ő már elképzelte velem a szexet. Igazából én is vele, de nem mondtam el neki, inkább hárítottam.

Előtte mondta többször is, hogy megszeretne még jobban ismerni és elhívott találkára, amire majd sor kerül.

Arra is tett utalást, hogy nem olyan, aki csak arra hajt, hogy meglegyen neki egy lány.


De ti ezek alapján mit gondoltok?


2013. okt. 22. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Arra, hogy te egy 13 éves kislány vagy ő meg egy 28 éves pedofil :D
2013. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem jól gondolod :) Én 20 vagyok, ő pedig pár évvel idősebb.
2013. okt. 22. 01:06
 4/14 anonim ***** válasza:
20 évesen azért örülhetnél ha meg akarnak dugni. Már tini vagy hanem felnőtt ember, viselkedj is úgy.
2013. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van a bajom kedves 4., hogy meg akar-e, hanem, hogy azt akarja-e csak?! Mert kösz nem, akkor már rég nem lennék szűz ha az első jelentkezőnek odaadtam volna magam.
2013. okt. 22. 01:11
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Hűha. És akkor mi lenne? Nem pocsékoltál volna el pár évet.
2013. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nekem nem azzal van a bajom kedves 4., hogy meg akar-e, hanem, hogy azt akarja-e csak?! Mert kösz nem, akkor már rég nem lennék szűz ha az első jelentkezőnek odaadtam volna magam."


Atya ég. Szerinted mi mást akarna? Te mit szeretnél tőle a dugáson kívül? Ha szerinted mást is akarnak az emberek egymástól mint dugást, akkor miért szakítanak olyan rövid idő alatt?

2013. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem jártok. nem szerelmes beléd. egyértelműen beavatna szexbe és nem egy alkalom lenne hanem több. ennyit akar.


többet akarna akkor randikból állna az életed már rég.

2013. okt. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök rendesnek hangzik ez alapján, nem tudom mi a bajod??
2013. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudom a választ, de örülök, hogy még van 20 évesen szűz lány. Megnyugodtam. Élnek még emberek akiknek más az értékrendjük :) Köszi, ez jól esett.


Egy fiú :P

2013. okt. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!