Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai főiskolás, egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai főiskolás, egyetemista lányok egyik jellemzője az, hogy nem hajlandóak visszaírni tárkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem csak nekik, de főleg ezt a korosztályt célzom meg ismerkedés szempontjából révén, hogy én is az voltam. Van fent képem is, nem vagyok annyira ronda ember. Jól megfogalmazom, amit írok és nem a legszebb lányoknak írok, hanem a nem annyira körülrajongott lányoknak. 10 ből 8 szor válaszra sem méltatnak, holott tudom, hogy megnézték aznap az adatlapjukat, mert jelzi a gép. Már többeknek írtam, hogy a NEM válasz is megfelelő, csak legalább írjanak már vissza. Írtam, hogy nem fogok nyomulni, hanem NEMET kapok, tiszteletben tartom a döntést. De semmi, még arra sem jön válasz. Mi van a legtöbb lánnyal? Ez szerintem szegénységi bizonyítvány, hogy elvileg a 20-23 éves egyetemista lányok, akik leírják az adatlapjukon, hogy egyedülállóak és még azt is, hogy bátran írj üzenetet, válaszolok, azok is nem viselkednek korrektül és egyenesen. Mondja meg, hogy nem és akkor én nyugtázom a dolgokat (én ne kezdek el faggatózni, hogy miért nem, ha nem tetszem, vagy nem tetszik a stílus, a mondandóm sem). Ennyi lenne a minimum emberség.
2013. okt. 25. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azok a főiskolás, egyetemista lányok akik ilyen oldalakon vannak fent, olyan egyszerűek mint a lapostányér. Mégis mit vársz tőlük.

Tegyél fel Q7es képet egyből válaszolnak.

2013. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, iskolás-e lány. Hanem hogy gyökér vagy sem. Miért kell mindenben az összefüggést keresni ? Mi vagy te, statisztikus ?
2013. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszi az ember, hogy ha már felsőoktatási intézménybe jár, akkor egy egyszerű válasz megírása nem jelenthet gondot, akármilyen is a tartalma. Szerintem.
2013. okt. 25. 17:58
 4/19 A kérdező kommentje:
De lehet túl naív vagyok a lányokat illetően, mert angyaloknak vannak mindenhol beállítva. Én meg nem találom meg az angyalomat sosem.
2013. okt. 25. 17:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdés: Te hány éves vagy?
2013. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha kapnál naponta 100 privát üzenetet (köztük egy csomó kiéhezett gyökértől és trolltól), te sem írnál vissza mindenkinek.
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg ha idősebb férfiak nyomulnak rájuk.
2013. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van egy 37 éves kollegám, aki szintén ezt csinálja, hogy mindenféle társkereső oldalakon (love.hu lovebox párom stb) 20-25 éves csajoknak írogat. Ő is vérig van sértve, ha nem válaszolnak vissza.
2013. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
28 vagyok, nem 37.
2013. okt. 25. 18:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy 28 éves férfinek sem fog visszaírni minden 20-21 éves lány. Főleg akik még tanulnak. És szerintem ez érthető is.
2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!