Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítségre volna szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre volna szükségem! Van 1 lány akivel össze szeretnék jönni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akibe már régóta szerelmes vagyok,és szeretnék vele összejönni.Unom már ezt a "plátói szerelmet". Az a problémám hogy ő engem inkább barátnak tart,nem mutat felém nagy érdeklődést.Mégis nem szeretném azt hogy ez eltartson még 1,2 hónapig aztán "kiszeressek"belőle stb.Mit javasoltok?(a beszélgess vele,legyél vele kedves...-on kívül?)

Köszi előre is!

16/F



2013. okt. 25. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

tedd vagy ne tedd,de sose próbáld.


ha kiszeretsz belőle az miért baj?

2013. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi Yoda :)

Mellesleg mert már volt részem ebben a "kiszeretésben". Lényegében már másodszorra vagyok szerelmes ebbe a lányba.1,2 hónapig beszélgetek vele,meghallgatom a panaszait stb.de nem jutok ezekkel előre ezért is írtam ki.Hátha tudtok valami hasznosat javasolni.

2013. okt. 25. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok... most hogy itt a szünet :D kéne egy két tipp hogyan tudnám összehozni a dolgot én is... mert szünet után 1-2 nappal megmondom a lánynak mit is érzek iránta, de ha vele vagyok akkor valahogy nem jönnek a szavak :D
2013. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokat segít ha mondjuk rávilágítasz verbálisan a helyzetre :)

mondjuk beszélgettek kettesben (kicsit hosszabb ideig) és mikor érzed, hogy már jó a hangulat és megbízik benned, meg jól érzitek magatok és jó a beszélgetés, akkor szépen megkérdezed, hogy akkor most ti hogy is vagytok? milyen kapcsolatban álltok?ez csak baráti vagy szerinte is több?


ha addig nem gondolkozott el ezen, akkor akkor biztos el fog... és akkor kiderül :)

2013. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen és ilyenkor félek hogy rávágja hogy NEM!

És ezen szeretnék javítani.Kicsit esélyesebbé tenni a helyzetet.Gondolkoztam elmegyünk 1,2 helyre nappal(sütizni stb.) majd későig kint maradunk 1x és 1 jó pillanatban közel hajolok ő is és hát..a többi magától értetődik.. :)

2013. okt. 25. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM! Ezt már elrontod ha hetekre előre tervezel, mert sosem úgy alakul. Ez tudod, hogy néz ki? Ma bátorságot gyűjtesz és holnap, jövőhéten elmentek valahova. Ha jól csinálod a dolgot akkor még jövőhéten meglesz a második randi is és a csók is. Bár ha az első randi nagyon jól ment akkor a csók megeshet annak a végén is. Mondjuk ezt kétlem, mert még elég félénknek tűnsz és ez kihat a randira tehát a jó összejöhet, de a tökéletes még nem, nem vagy elég tapasztalt.
2013. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!