Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön egy lány de ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány de ilyen "drogos" feje van. Mindig bulizni jár. Lehet, hogy tényleg drogozik?

Figyelt kérdés

Tőle nem fogom megkérdezni!


Most ez jutott eszembe, mikor most nézegettem drogosok képeit, hogy akik évekig mit nyomtak, hogy változott az arcuk.

És ennek a csajnak is ilyen beesett, kicsit lenyúló szürkés sápadt arca van.

Jó sminkeli magát, de akkor is, egy két drogos csajjal hasonlóságot látok az arcán vonásokat ilyen sápadt arca van, az egész arca mintha "lefolyna"...

És sokat jár bulizni, szinte csak ez a hobbija, diszkók, fesztiválok. Ilyen igazi "partis" csaj Mindig benne van a bulizásban, ivásban, cigizésben!

Már évek óta ezt nyomatja. Hallottam, hogy diszkókban, partikban elég könnyű találni embereket, akiknél van valamilyen kábítószer...

Szokás drogozni ilyen helyeken?

Lehet, hogy drogozna is?

19 éves a csaj.



2013. okt. 25. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld, mint a mérget. Nem kockáztatnék...
2013. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? De most tényleg azt hiszed, hogy mi ebből meg tudjuk mondani neked? És eszerint fogsz dönteni?
2013. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy csöpp eszed rákérdezel. És ha pozitív választ kapsz a drogokra nehogy belemenj!
2013. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki, mint egy drogos, meg állandóan csak bulizik, akkor szerintem hagyjad:) Am, lány vagyok. "Mindig benne van a bulizásban, ivásban, cigizésben! " Nekem ilyen nem kéne pasi változatban (sem).
2013. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mutatsz róla 1 képet priviben, hogy véleményt tudjak mondani neked?
2013. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jóban vagy vele simán megkérdezheted, csak úgy.. hogy tudod h mennyit bulizott, ő próbálta-e már a drogot ha igen milyet vagy milyen gyakran... ha nem vagy vele túl jóba akkor valami közös ismerősötöket kérdezd meg. vagy facebookon keress róla régebbi képeket, ahol még nem bulizott ennyit, ha nagy a különbség lehet hogy drogozik. amúgy küldd már át kíváncsi vagyok
2013. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cli_hlt válasza:
100%

Fej alapján lehetetlen megmondani, hogy valaki fogyaszt-e tiltott szert.


Persze lehet korreláció öltözködéssel, "fejjel", de ez messze nem akkora, mint azt hinnénk.


Persze, lehet, hogy drogozik, lehet hogy nem.


Úgysem az a fontos, hogy milyen molekulák lebegnek a testnedveiben, hanem az, hogy mennyire jöttök ki jól egymással, illetve a barátságotok mennyire segít, vagy akadályoz téged a számodra értékes célok elérésében.


A partis emberek nagyon érdekesek, sok jó sztorijuk van, sok embert ismernek, és többnyire értenek az emberek nyelvén. (Ez persze nem 100%, csak mondom, valószínű). Egy ilyen ember a baráti körben hasznos, és szórakoztató.


A partikon nyilván találkozni kábítószerrel ugyanúgy, ahogy sok más helyen is. De levonni azt a következtetést, hogy ha valaki partiba jár akkor "biztos drogozik", az azért elég meredek.


Cserébe persze simán elképzelhető, hogy dorogot fogyaszt egy olyan ember, akin nem fedezel fel a buta prevenciós előadások és a klisékkel telenyomott filmek által reklámozott "jeleket".


Idézet:


Az „Európai vizsgálat a középiskolások alkohol- és egyéb kábítószer-fogyasztásáról, valamint dohányzásáról” című európai kutatás (ESPAD ‘99) Magyarországra vonatkozó adatai szerint 1992–1999 között elsősorban a tiltott szerek fogyasztása nőtt meg a 16 éves középiskolások között, azonban a legális szerek használata sem csökkent: 1992-ben a tiltott szerek legalább egyszeri használata a megkérdezett fiatalok 11,6%-át, 1995-ben 12,1%-át, 1999-ben pedig 28,8%-át érintette.


(Forrás: [link]


A mondanivalóm lényege, hogy nagyon sokan próbálnak ki tiltott szereket, sokféle célzattal, így az, hogy valaki bulizik-e, vagy sem, valamint hogy hogyan néz ki, nem sokat segít a szerfogyasztási szokás megtippelésében.

2013. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld kedves utolsó én mindig megtudom mondani arcról,hogy ki drogozott és ki nem... Na meg jók a megérzéseim.. ;)
2013. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért vannak szintek.

Nem mindegy, hogy valaki eljár bulizni vagy csak a buliknak él. Ahogy az sem mindegy, hogy a hétvégi buliban néha-néha tol valamit, vagy minden nap.

2013. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DarkLantern ***** válasza:
Menj el vele bulizni, ha már eleget ivott, kérdezd meg nincs-e nála valami cucc, vagy ismer-e olyat akinél van. Ebből tudni fogod, de mégis kultúráltan informálódtál, nem pedig úgy hogy " de szép napunk van, nem drogozol?"
2013. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!