Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megnőtt az igény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megnőtt az igény manapság a gentleman típusú bankár férfiakért?

Figyelt kérdés

Pl itt egy komment: Minden lány álomvilágban él? Azt hiszik van annyi ,,bankos" fickó, mint amennyi nő rájuk vágyik? Az a haj, hogy sok nő 25 felett is ezeket idealizálja nem hajlandó lemondani róluk, inkább örökre egyedül marad.


,,hordjon gyakran öltönyt, vagy öltönynadrágot egy szexi üzleties inggel, legyen humora, ne legyen egy beképzelt idióta, látszódjon rajta hogy vágyakozik utánam és lesi minden mozdulatom, mint egy éhes vad :) éreznem kell hogy '

ÉN választottam ki őt, és nem ő engem, én nem vagyok hajlandó teperni hogy megkapjak egy hímneműt, az nem az én asztalom. Legyen erős, egészséges testalkata, a gyurmagyurkákat nem szeretem, csak legyen erős válla, mellkasa hogy biztonságban érezzem magam mellette..vagy alatta..vagy felette :D hát kb. ilyesmi. Meg azért keressen legalább nettó 250 ezer ft-ot. Alább nem adom :)) 26/L"


2013. nov. 1. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Istenem -.-"

Pénzéhes,idiòta pláza qrwa vagy.Siess a kerbe és ásd el magad...

2013. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ezt a választ egy nő írta, igaz? Minden nap legalább 3 srác le szokta ezt írni, hogy a saját sikertelenségéről áttolja másra a felelősséget.


Ha mégsem, akkor pedig ne gondold, hogy ez az átlagnak lenne az igénye, hanem csak néhányuknak. Persze senki se mondta, hogy minden nőnek meg kell felelned.

2013. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a második komment írója is biztosan egy annyira dögös csaj akinek a háza előtt esténként egy tucat férfi ad szerenádot így tud válogatni

viszont ha nem ő a falu legszebb leánykája akkor várhat

2013. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Óh, hát persze egy hatalommal rendelkező magabiztos, jól öltözött és tehetős férfi majd egyből lemegy nyálcsorgató Chihuahuába, ha meglát egy nőt mikor a lába nyomát is megcsókolnák 10-en :) Egyébként 250 ezer nem nagy fizetés ilyen munkakörben.


Nekem egy kék színű Twi'lek nőstény rabszolganő kellene és szerintem még nagyobb esélyem is van rá :D

2013. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lány írta, azok szokták szinte mindig széjjel offolni a kommentjeiket a mázsaszámra beleszúrt szmájlikkal.
2013. nov. 1. 12:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Én örülnék havi 200 nak is.
2013. nov. 1. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki ezt írta az nem tud elszakadni a meséktől a valóságba! Felületes pxcsa.
2013. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HOZOK VÖDRÖT,HORDD EL MAGAD!!!!
2013. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!