Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy a nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nem vonzó külselyű nők többsége, még mufurc is?

Figyelt kérdés
Én mint átlag férfi ismerkedek nőkkel,ez természetes ugye?Előre leszögezem nem általánosítani akarok,csak saját tapasztalatom írom!Furcsa hogy a kevésbé szép nők,nem kedvesek,sőtt arogánsak is.Talán azért ilyenek, mert alapból buták,ezért sem a külselyükre,sem a viselkedésükre nem figyelnek? Persze ez sok férfinál is igaz.De lehet,én látom rosszul,és más az oka?

2013. nov. 1. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy buta mindegyik... Tudod idő kell feldolgozni mindenkinek, hogy ő ezt kapta hogy csúnya, és egész életében figyelheti majd, hogy a szebbek többre jutnak, jobb életük lesz stb.
2013. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Generalis ***** válasza:
Ebben teljesen egyet értek ! Hallottam olyan emberről aki királynak képzeli magát mert ő mennyire "szép" de olyan ronda mint az atka mikroszkop alatt .
2013. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a sok "csúnya" ember, aki azt mondja magáról, hogy szép, belül egyáltalán nem gondolja magát szépnek. Csak ezzel a környezetét akarja becsapni. Persze kivételek mindig vannak.

A kevésbé szép embereknek nagyon sok komplexusa van, lehet akár depressziós, lelkileg sérült az őt ért bántások miatt. Ugyebár az olyan emberek, akiket sokat bántanak, a személyiségük olyan változásokon megy át, amely gonosszá, önzővé teszi őket.

2013. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as én nem mondanám hogy egy 16-20 éves már gonosz és önző lett,még korai lenne ez az álapot.Apróbetűs részben-amit legtöbben el sem olvasnak-írtam meg a kérdésem lényegét.Vagyis az miért van amiről ott írtam?
2013. nov. 1. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nem a kinezettől függ a személyiség, habár a személyiség kialakulásánál játszodhat fontos szerepet az, hogy mennyit dicsérik és mennyien kivánják és keresik őt már egész fiatal kórától kezdve.


Egy kevésbé szép nő is képzelheti magát szépnek és lehet büszkesége, még nem is kicsi, csak azért mert létezik. Lehet büszke a munka teljesitményére, okosságára stb.


Valaki születhet rossz kinézettel meg rossz természettel is.Végülis az nem a te próblémád, hanem az övé, mert ő fogja majd viselni ennek következményeit élete során.

2013. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szépség belülröl fakad. 1öszinte mosoly varázsol. A lelki sebek is meglátszanak.
2013. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!