Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy a lányok inkább a belsőt részesítik előnyben a fiúnál nem pedig a kinézetet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát,én lány vagyok...de nekem picit fontos a külső is..bár az is igaz,hogy a barátom mindig kiakad h milyen csúnya ha kinő 1pattanása..de mindig megnyugtatom,mert nem fontos..de először megtetszett a külseje és utána akartam megismerni..
2008. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb lánynál mindkettő számit mert először is 1 fiu külsejét látják,arról itélik meg először de nem a külső a lényeg hanem a belső...
2008. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fasság. Igaz, hogy nekik kevésbe számít a külső mint a belső de egyáltalán nem nagy arányban. Lehetsz akár milyen kedves, aranyos, jófej ha nem jössz be neki külsőre máris halott ügy.
2008. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A külső annyiban fontos,azon kívül,hogy ugye azt látod elsőnek,hogy szimpatikus legyen a másik,valami fogja meg az embert a másikban külsőleg.Mert ha ez nincs meg,akkor lehet,hogy már belsőleg sem akarja az ember a másikat megismerni.
2008. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
fontos a külső... mert akármilyen szép a belső, nem fogom megkívánni, ha nagyon ronda és nem tetszik. aki ronda és szeretetre éltó, az nagyon jó barát lehet, de nálam semmi több.
2008. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó hozzászóló: ezel én is így vagyok, de próbálok ezen változtatni (kb 7 éve, de valahogy nem megy)
2008. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy egyaránt fontos a külső is és a belső is.
2008. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiaban van valakinek jo termeszete ha nem tetszik kulsoleg akkor max csak haver marad.Kell egy kulso vonzalom es szerintem ez a legfontosabb a kolcsonos vonzalom hogy kivand a masikat ne csak jol tudj el beszelgetni vele.De persze a belso is fonsto de csak a kulso utan ha az a szandekod az illetovel szemben hogy jarjatok es ne csak haverek legyetek.
2008. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog,belső megtart:)
2008. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen fontos a külső úgy mint a belső. De a külsőt másképp értsd mint ahogy elsőre gondolnád.

Külső pl. a megjelenésed, stílusod, hogyan viselkedsz, öltözködsz, mennyire vagy ápolt, tiszta. Ezek jó alapok, ha emellé megvan a belső kisugárzásod, akkor nyerő vagy. A lényeg hogy ne hagyd el magad külsődet illetően!

2008. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!