Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy a lányok inkább a belsőt részesítik előnyben a fiúnál nem pedig a kinézetet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
ezt szerintem a ronda pasik találták ki.
2008. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A külső megfog, belső megtart szerint élek.:D hát az a helyzet, h sok csúnya pasim volt...nem szerettem őket őszintén...sőt... csók közben másra gondoltam, nem tudtam a szemükbe nézni. nagyon jófejek voltak, imádtam őket(a belsőjüket) de nem bírtam úőket nézni... amikor egy nagyon helyes pasival beszélek, esetlegf alakulgat vmi köztünk, nem érdekel, hogy buta, bunkó, hülye, meg bármi más, csak az, hogy mennyire jól néz ki, és akkor nagyon örülök a helyzetnek, és belemegyek (szinte)mindenbe. nem tudom mrét van ez így... amúgy sztem tényleg: külső megfog, belső megtart...

am nagyon-nagyon helyes pasival nem járok, mert tudom, hogy megcsalna, mertr aki ennyire helyes, az tuti h csajozós...ha pedig vki talál extra helyes, nagyon rendes pasit, az szóljon...:D me sztem iylen nincs:D

2008. júl. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
54%

65%-ot adok a külsőnek

35%-ot belsőnek

2008. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos a kulso.. Lany vagyok es az elso amit megenzek a kulso. ha kulsore bejon az illeto akkor szeretnem megismerni komolyabban.. de ha nem jon be kulsore pl lehet apolt jol toltozott de pl ha alacsony akkor nalam egy jo baratnal nem lesz tobb. En is probaltam maskepp gondolkodni mert nagyon helyes pasikkal megegettem magamat, de nem megy el tudom szoritani a vagyat a kulso utana es a belsore fokuszalni, es bebeszelni magamnak h a jovomet illetoen az az egyen lenne jo nekem nem baj ha nem annyira asz vagy ronda.. de csak ideig birom mert ha netan megismerkedek egy helyes pasival aki meg belsoleg is felkelti erdeklodesem sajnos nem tudok parancsolni az erzeseimnek.. ebbol kifolyolga h ne bantsak meg masokat inkabb nem megyek bele ilyen esszeru kapcsolatokba tobbe..

Nagyon helyes pasi??? haaatttt en meg eddig megegettem a kezem veluk.. Most van egy nagyon nagyon jol kinezo pasim akivel alakulnak a dolgok de pont ettol tartok h o is olyan csajozos.. eszrevettem h mas lanyokkal is chatel.. igaz nem talalkozott veluk bar en ezt nem tudom biztosra, de mindenfelekeppen zavar a dolog.. ez van..

2008. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!