Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetek egy férfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy férfival. Miért írta azt " ha a barátod nem féltékeny, utazz el velem"?

Figyelt kérdés
Soha nem kérdezett rá, h van-e barátom, de már voltunk együtt bulizni és vacsorázni is. Bár még egy csók se történt. De akkor is, furcsa volt a kérdés. Nem válaszoltam rá semmit...
2013. nov. 2. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel akarja kideríteni,hogy van pasid vagy nincs.
2013. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán a viselkedésedből arra következtet van barátod mert ugye te írtad, még nem kérdezett rá.

És, ha nem tűnt volna fel ez egy meghívás és kérdés is egyben, ő már csak ilyen tréfásan kérdez rá a dolgokra.

2013. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van barátod? Egyébként lényegében ez is egy rákérdezés, néha én is szoktam ilyet:D Bár ez akkor működik, ha az illető lány visszaír.. *köhécselés* Mondjuk ha már volt vacsora, én a helyében azt feltételezném, hogy nincs barátod.
2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsi hogy van e barátod, ez egy meghívás is egyben igazuk van az fentieknek
2013. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Visszaírtam neki, csak erre a "kérdésre" nem válaszoltam. :) Csak furcsán jött ki, h egyáltalán feltételezi h ha lenne barátom, elmentem volna vele vacsorázni. Mondjuk én az elején óvatos vagyok, annyi történt 2 hét alatt, h egyszer megölelt, de azt is visdzafogottan kezeltem.
2013. nov. 2. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj a lényeg a lényeg.Semmit sem tud biztosan.Azért kérdezte így.
2013. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kanos.
2013. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó megdugna ha engeded
2013. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!