Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamasz rocker vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz rocker vagyok. A csajok azt hiszik hogy egy állat vagyok. Pedig nem . Érzelgősebb típus vagyok. Hogy ismerkedjek meg a csajokkal ha nem akarok úgy öltözködni viselkedni mint a többi fiú, mert szeretnék az lenni aki vagyok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 23:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is bejönnek a rockerek:) és azért mert rocker, még nem gondolom azt, hogy egy szívtelen állat:D

maradj olyan, amilyen vagy, ne változz meg mások miatt,mert akkor azért szeretnének aki nem vagy.

és szerintem nem maradsz ki semmiből, mert az ilyen buta pipik, tömegcsajok csak maradjanak a kis focistáikkal,míg te normális emberekkel leszel körülvéve:)

2013. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kitartó vagy akkor egy olyan csajt is meg lehet szerezni akiről talán nem is gondolnád ;) én sose szerettem a rockot, se a zenét, se a stílust és semmit ami vele jár. Az úgy öltözködő emberek komolyan mondom néha ijesztőek. De megismertem közelebbről egy rocker fiút akinek hiába mondtam 100szor nemet végül 101. próbálkozásra igen lett, mert annyira belopta magát a szívembe és már nem érdekelt a stílusa &)) de azért koncertre sose együtt megyünk :DD szóval ha én le tudtam győzni hogy taszítanak a rockerek, akkor más is :) úgyhogy kitartást!!
2013. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de utálom a privizést az oldalon (ha csak nincs rá vmi nyomós ok), szóval ide írom: a maratonon azt mondták a rocker csajok, hogy te egy állat vagy az öltözködésed alapján és ők a focistákra buknak? :D nehezen hiszem :D
2013. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kifelyezetten örülnék ha lenne egy rocker barátom (csak barátként vagy szerelemből is) mert ő 100% hogy megértene és tudná hogy mikor mit hogy gondolok... Bár lehet hogy ez csak egy álom :/
2013. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 viktor123456 ***** válasza:
0%
Öltözz emónak. Aki érzelmes nem rokker, hanem emó. :-)
2013. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem a maratonon mondták.hanem a gimiben.
2013. nov. 3. 09:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Nézd öreg , mint rocker mondom a rockernek.


Most látatlanból szólok de , ha 0-24 koncertes polókban és acélbetétesben csapatod láncokkal kiverve, akkor lehet nem nem véletlen mondják ezt.


Nekem is van mindezekből , de ez maradjon a koncertekre. Normális hétköznapokban nem úgy öltözködöm.(Ha esetleg nálad sem így van sorry)De egy normális középutat találni kell.Nálam max egy gitárról lehet tudni , hogy mégis hova tartozom , mert szinte majdnem mindig nálam van.


A tömegcikk hülyéket meg tojd le , nem éri meg foglalkozni velük , max csak csesztetni őket.Mert megteheted :D

Ha nekem sikerült már így barátnőt találni neked is fog

2013. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Be ne öltözz emónak!!!! Tényleg ne légyszi:S:S:S
2013. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
A külső nem számít.. Biztos vagyok benne, hogy találsz majd egy rocker lányt! Én állítom, hogy aki rock zenét hallgat abba ezerszer több érzés van mint egy divatmajomban.. Én egyszerűen nem tudom megérteni őket, hogy mi jó abban, hogy ugyanolyanok... Na mindegy.. Remélem találsz valakit :DD
2014. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 minnie egér 14/L válasza:
Nekem is tetszenek a rokker fiúk ;) számomra sokkal vonzóbbak :DD
2015. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!