Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány hívja a fiút randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne változtass meg... kérdése:

Lány hívja a fiút randizni?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy rövid lesz, szóval:

14 éves leszek nem sokára. Van egy fiú, akivel publikusan csak barátok vagyunk, de ő nekem jóval több. Osztálytársak vagyunk, tudom, 'házi nyúlra nem lövünk', de nagyon jó barátok vagyunk... Kicsit féltem is ezt a barátságot. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, nem tudom, hol van a szerelem és a tetszés közt a határ.

Egyikünk se túl népszerű, Ő szerény, vitakerülő, kedves, nem annyira jó tanuló, viszont nagyon jól lehet vele beszélgetni és óriási humorérzéke van. Hajlamos kicsit pesszimista lenni, nem bízik saját magában. Gyakran az alapján ítéli meg magát, hogy mennyivel rosszabb tanuló. én szókimondó vagyok, vidám, kicsit nagyszájú, de alapjában véve kedves, jótanuló.

Kinézet (ha számít): szőkésbarna haja van, kék szeme, nagyon vékony, nem mondanám, hogy jóképű (de kit érdekel?), gyerekkorában volt egy kis fejlődési rendellenessége, így van pár heg a kezén. Nekem göndör, barna hajam van, nem vagyok vékony, de duci se, szemüveges vagyok és barna szemeim vannak.

Szóval maga a kérdés:

Elhívjam valahova? Nem moziba gondoltam, az túl hangos, meg nem is lehet beszélgetni. A vacsora túl komoly. Arra gondoltam, hogy elmehetnénk sütizni, aztán sétálni. A süti nem drága, lehet beszélgetni, meg minden. Csak nem tudom mennyire furcsa, hogy lány hív fiút randizni. Meg hát, nem is randi címszó alatt hívnám...

Ma amúgy megkérdezte, hogy amikor reggelente megérkezek, miért nem a többi fiúhoz megyek oda. Mondtam, hogy barátok vagyunk. "De ők jó tanulók." (Legszivesebben rávágtam volna, hogy de őket nem szeretem) Erre közöltem vele, hogy akár jó tanuló, akár nem, nincs szándékom olyan fiúkkal beszélgetni, akiknek minden második szavuk a nemi érintkezéssel kapcsolatos.

Elhívjam?



2013. nov. 4. 23:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa lett a vége, bocsi :)
2013. nov. 4. 23:09
 2/13 zotanbro ***** válasza:
igen hivd :)
2013. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hivjad.


De még 14 sem vagy nem korai ilyeneken gondolkozni?

2013. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zotanbro ***** válasza:
de a randi szot ne emlitsd :D
2013. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs gondolkodni.
2013. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2. Ok, köszi :)

3.(/5.?) Ok, köszi. Amúgy mindenki azt mondja, hogy a szerelem nem függ kortól. Tényleg, érzek valamit. Boldog vahyok amikor vele vagyok, csak ő tud felvidítani, néha nagyon tud hiányozni és van amikor rá gondolok és vigyorgok mint egy idióta és mindenki megnéz a buszon :D

4. Nem állt szándékomban :D

2013. nov. 4. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor is korai még de a te dolgod.

Ha 13 évesen igy fogod fel a dolgokat mi lessz később.

2013. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Most nem értem a az elözõt..Korai?? õszintén!mindenki akart 12-13 évesen barátnõt.. és pasit is csak sokan nem csináltak semmit meg elhallgaták.. Hívd el nyugodtan. Sok Sikert!!
2013. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok olyan dololg van amire vágyunk de még nincs itt az ideje!:)



De én nem akarom ezel befolyásolni a kérdezőt!:)

2013. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Figyeljetek. Nem vagyok az a típus, aki le akar feküdni bárkivel is. Az osztályomban van ilyen, de én nem tartozom közéjük. Másrészt a fél osztálynak tetszik már valaki. Mi lesz ezután? Nem vagyok biztos benne hogy mit értesz ez alatt. Vannak elveim (nem fogok inni, nem fogok cigizni, nem fogok drogozni, nem fogok 16 éves korom alatt bárkivel is lefeküdni, azután is csak azzal, aki méltó rá), és ki is fogok tartani mellettük.

A korom meg: ha valaki azt írja, hogy 14 éves az elfogadottabb, mintha azt hogy 13. Ennyire számít a dátum? 14 leszek kevesebb mint 2 hónap múlva!

Amúgy köszi a válaszokat!

2013. nov. 5. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!