Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan pasi, aki randizni hívja a lányt, ha tetszik neki és nem azt mondja, hogy gyere át b*****?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találok egy olyan pasit se, aki ne így állna hozzám. Mit tegyek...
2012. szept. 23. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Keress tovább :) Van. 22/F
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én például romantikus alkat vagyok. Én bevállalom azt is, hogy nyáron vagy egyte mikor jó idő van pokrocon feküdni a csillagok alat például. Vagy mármilyen ilyesmi.


Randi meg 1000 + 1 féle lehet.

2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert ez valós, hogy minden férfi így hívja át a csajt, hogy na gyere b*sszunk...
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egyte - *este
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 10inchhero ***** válasza:
ofkorsz, van :D 19/F (korosztálytól függ az arány, az én korosztályomban elég kevés az ilyen)
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van én várnék egy pár napot aztán hoznám fel a dolgot.
2012. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van, mégpedig azok, akik még nem ismerik eléggé a lányokat.
2012. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nőként gondolom úgy, hogy nagyon lesarkítod a témát, avagy igen sz*r helyen keresgélsz... 22/L
2012. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
húhú...rosszakat fogsz ki mert nagyon sok olyan van aki nem ezt mondaná... :) én inkább azt mondanám h gyere el sétálni vagy csónakázni...teázni...ilyesmi. : )
2012. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

valamin változtass, nekem egy ismerősöm vagy, ismerkedős fázisban sem mondott még ilyet egy pasi sem

max. olyan volt, h szállok le a buszról, és hú, de megbasználak beszólás...de hát idegentől...

valami van a viselkedésedben, ami ezt váltja ki, ne gondolj itt k.rvás dolgokra, elég, ha csak nyitott vagy, mindenkivel haverkodsz...

2012. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!