Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit és hogyan csináljak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan csináljak az első randin, hogy utána a csaj hívjon másodikra?

Figyelt kérdés
Miket mondjak neki, miről beszélgessünk, hova érdemes menni, miről tudom biztosra majd, hogy szabad a csók, bejövök a csajnak?!
2009. nov. 16. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Első randin a mozi tabu, mert nem tudtok beszélgetni rendesen. Az én párom első randin elvitt pizzázni. Nagyon bevált! Beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Majd elmentünk sétálni a város legszebb részére. Tél volt, úgy hogy mivel nagyon fáztam adott volt, hogy átölel és megcsókol :-) És hát azt, hogy a csaj akarja-e a csókodat, azt a viselkedéséből tudod levenni. Sokat nevet-e, figyel-e rád mikor hozzá beszélsz stb. Tudtok-e bármiről elbeszélgetni. Nincs-e kínos csend? Mindenesetre mikor találkoztok ne egyből kapd le!!:) akkor csak egy arcra puszi üdvözlésként! Ja és ne felejts el bókolni:) de azért ne vidd túlzásba :) ja és még az is beválhat ha búcsúzáskor adsz neki egy csókocskát:)

na de sok sikert! Remélem segítettem!

2009. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, hagyd szóhoz jutni, és ami a legfontosabb, nevettesd meg!!! Mesélj magadról, de ne túl sokat! Beszélj, de ne fecsegj! Légy úriember! Ne hozd szóba az exedet! Bókolj neki, de ne ess túlzásba... Pl dicsérd meg, hogy milyen csinos. Ennyi, nem kell több. Amikor elváltok említsd meg milyen jól érezted magad, és reméled, hogy találkoztok még. Jah, és a legfontosabb! Ne zaklasd sms-ekkel! a randi után írd meg neki, hogy milyen jól érezted magad, és kívánj jó éjszakát.


Nekem ilyen lenne a tökéletes pasi. Tuti felhívnám!

21L

2009. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt vannak az aranyszabályok:

1: ne nyomulj rá. csak a filmekben jönnek be a nőknek a nyomulós pasik. érezze az érdeklődésedet de mutass közömbösséget is.

2: amikor beszélsz hozzá, nézz a szemébe, de ne bámuld állandóan, főleg ne a mellét. ;)

3: legyél határozott, ha eldöntendő kérdés van, ne szarozz sokat, dönts

4: ha van humorérzéked, csillogtasd...

5: ha már van rokonszenv, "véletlenül" érj hozzá a kezéhez vagy a vállához és figyeld, hogy reagál az érintésre

+1 utolsó de legfontosabb aranyszabály: az első kapcsolataidat úgyis el fogod cseszni, de törekedj rá, hogy minél több tapasztalatot szerezz :)

2009. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod, véleményem szerint a randi kezdeményezése és finanszírozása a fiú feladata. (A lány meg majd kihordja a gyereket, ha arra kerül a sor. :-) ) Az én esetemben ha egy fiú tőlem várta volna a második randi kezdeményezését, akkor egy örökkévalóságig várhatott volna...


Te vagy a férfi, azaz ez a te feladatod. Kockáztatnod kell, hogy bejössz-e a lánynak, vagy sem. Elhívod egy második randira is. Ne félj, hamar ki fog derülni, hogy bejössz-e neki, vagy sem. Ha húzódozik a telefonban, akkor bizony nem lesz második randi...


Hogy hová érdemes menni? Felsorolsz neki pár alternatívát, és majd ő választ. Nehogy már a lánynak kelljen megtervezni, hogy hová vidd el! A nemek egyenjogúak ugyan, de a szerepük nem azonos.


Volt egyszer egy srác, herótot kaptam tőle, mert valahányszor elmentünk volna valahová, mindig azt mondta: döntsd el te, hová. Oda megyünk, ahová te szeretnéd. na persze, találjam ki én... Hogy valakinek még ennyi fantáziája és döntéskészsége se legyen, hogy kitalálja, hová szeretné vinni a lányt, mit szeretne csinálni vele. Még ezt is rám lőcsölte. Nem is tartott sokáig az a kapcsolat.

2009. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

10:46-os:

"valakinek még ennyi fantáziája és döntéskészsége se legyen, hogy kitalálja, hová szeretné vinni a lányt, mit szeretne csinálni vele. Még ezt is rám lőcsölte. Nem is tartott sokáig az a kapcsolat."


Hát először is, szerintem a férfiaknak van annyi fantáziája, hogy eldöntsék, mit szeretnének egy nővel csinálni. ;)) Másodszor pedig valószínűleg azért kaptál hülyét attól, hogy te döntsd el, hogy mit szeretnél csinálni, mert önállótlan, gyámoltalan, dependens személyiség vagy, aki alig várja, hogy egy afrankótmegmondó személy uralkodjon rajta. Valószínűleg a pasi is hasonló típus volt, így eleve halára volt ítélve az a kapcsolat. Szerencsre nem minden nő és férfi ilyen, mint ti.

2009. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyien írtok, mindezt köszönöm is, mert sok segítség számomra! :) Próbálom majd követni a tanácsokat és lehet, hogy ő lesz életem párja! :)
2009. nov. 16. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem szerettem randizni :S Jaaaa és nekem már 5 életem párja volt :D


Bocsi az offért :S

2009. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te valamit akkor nagyon tudsz! Hogyan csinálod, oszd meg velem! :D
2009. nov. 16. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés, h ,,a csaj hivjon másodra,, hát mit mondjak. biztos van olyan csaj is, de pl én egyszer sem hivtam pasit masodik randira. azt a pasinak kell kezdeményezni. ne várd hogy majd a csaj hiv masodikra. ha azt mondja oké, akkor meg minden rendben van.
2009. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem ezt a "második randira hívást", hanem hogy legyen második randi is, magyarul akarjon velem találkozni erre céloztam ezzel!
2009. nov. 16. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!