Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinéztem egy lányt, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinéztem egy lányt, egy üzletben dolgozik és az a tervem hogy névtelenül küldetek neki egy virágot és egy levelet amiben elhívom randira. Szeretnék egy kis segítséget kérni mit és mit ne írjak a levélbe?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 01:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt melyik filmben láttad kérdező? Ott működött? A virágot a kukába dobná, a levél írójáról meg elkönyvelné, hogy zaklató. Ezek után, ha bemész azzal a szöveggel tetszett e a virág az esélyeid a mínusz tartományban nyaldosnák a padlót. Menj oda és beszélgess vele, ne kérj randit. Ha jól megy akkor felvetheted, hogy folytathatnátok munka után, vagy egy másik napon. Mindenféle ismeretség nélkül egyetlen egy nő sem fog elmenni veled találkára.

28F

2013. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Iszonyat nagyot fogsz csalódni ha megpróbálod. Ő meg megijed. Menj oda és próbáld felszedni, vagy derítsd ki, hogy hova jár és úgy.
2013. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha így akarod felszedni, akkor többre lesz szükség, mint egy darab virágra és levélre.
2013. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincs sok eselye tudom hogy eljon,sot 0 de egy darab viragban mi a zaklatas?
2013. nov. 12. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!