Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítségre volna szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre volna szükségem, hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel 1 ideje össze szeretnék jönni.Ha azt vesszük egy hangon vagyunk,sokat beszélgetünk,nevetünk viszont ez még baráti stádiumban van.Tanácsolták,és én is jónak látom elhívni randizni,viszont itt kezdődik a probléma.Mivel ebben az évben vizsgázik ezért a szülei alig engedik ki a házból,csak edzésre szokták.Ezért gondoltam hogy téli szünetben elhívnám,viszont nem régiben rá jöttem hogy ehhez nincs sok bátorságom.Miből meríthetnék önbizalmat?esetleg valami tanácsot tudnátok adni?Előre is köszi!
2013. nov. 16. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizualizáld a pozitív eredményt!
2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél bátortalan, téli szünetben csak szabaddá tudja magát tenni egy kicsit úgy, hogy a szülei is elengedjék.
2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, hogy bérelj egy szuper kocsit
2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz, tudom milyen érzés ez. Én is így voltam. Az elhívásig valszeg stresszelni fogsz kicsit, de aztán, amikor együtt lesztek, akkor megkönyebbülsz. csak hajrá :)
2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. és mond csak te adsz rá pénzt? -.^
2013. nov. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!