Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 15 évesen többet látok egy kapcsolatban, mint sexelési lehetőséget? F/15

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2013. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont ez az a kor, amikor még egy fiúnak is illene többet látni a csajozásban, mint a szexet.

Általában utána gondolják meg magukat a fiúk, miután egy-két lány átverte őket.

2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Emberek ***** válasza:
100%
Hát, inkább ennek kéne lennie a normálisnak, mint annak, hogy alkalmi szexet láss benne. Én kifejezetten szeretem az ilyen lányokat :) Belőletek kellene több.
2013. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi idősen nem kéne szexelési lehetőségről gondolkodnod. Ráér még. Éretlen vagy.
2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Én már 3 évesen a szexről gondolkodtam. Legtöbb gyereknél erős a libidó 2-4 között, aztán csökken 7-8 éves korig, majd újra elkezd nőni.


Ez a "még éretlen vagy" duma nagyon sokat ronthat a helyzeten. Ilyeneket mondasz a gyerekednek, akkor soha a büdös életben nem fogja megbeszélni veled semmilyen szexualitással kapcsolatos kérdését. Ami annyit tesz, hogy mindent meg fog tudni máshonnan, és semmi biztosíték nincs rá, hogy jól fogja tudni.



Igen teljesen normális, hogy egy 13-15 éves fiú szexelni akar. Kíváncsi rá. Az meg még inkább egészséges, hogy látja, hogy egy kapcsolat nem csak a szexből áll.

2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én nem az apja vagyok, nem velem kell megbeszélnie a későbbiekben. Azonban visszagondolva erre az időszakra, azt tényként tudom állítani, hogy egy ennyi idős gyerek még az ilyen témához éretlen; bármennyire hiszi is az ellenkezőjét.


Dughatnékja lehet, le is vezetheti, de nem árt, ha tisztában van vele, hogy ezt partnerrel egyelőre hanyagolni érdemes, vagy maximum nagyon fokozatosan, és lassan haladva érdemes nekikezdeni.

2013. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
vannak még ilyen fiúk is? :)
2013. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emberek ***** válasza:
a kérdező fiú, csak én néztem be a kérdést (mentségemre szóljon mobilról írtam) :)
2013. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös! HATALMAS marhaságot írtál! Amúgy normális kérdező, igen!
2013. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó ha többet látsz már én meg mindig csak a testi örömökre tudok gondolni mikor egy szép lányt látok....(13 éves vagyok)
2015. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!