Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, elsős egyetemista. A tanárom 24 éves,most végzett ezért ilyen fiatal. Nem tudom, hogy történt, de ahogy teltek a hetek és egyre több plusz órát tartott, több időt voltam vele és segített valahogy megtörtént.


Nem tudom mit tegyek:(


Nem akarom bajba sodorni, de nem tudom mit tehetnék.


Múltkor már megemlítette, hogy hiányolt a konzultációról, ahol eddig mindig ott voltam, de mivel kezesen vagyunk konzultáción jobban odajön és személyesen beszél velem, mintha előadáson ülnék. S nem bírok így a közelében lenni...félek, hogy rájön



2013. nov. 20. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem lenne jó ötlet vele viszonyt kezdeni, mert ki is csaphatnák.

Próbálj meg rá ne úgy gondolni, és keresd más férfiak társaságát. : )

2013. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetemen simán lehettek egy pár, csak nem vizsgáztathat.
2013. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tényleg??


És azt h ő érez-e vmit hogy tudhatnám meg?

2013. nov. 20. 23:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Valoban, egyetemen mar ket felnott vagytok /nem ugy, mint mondjuk a gimiben /, szoval ti dontitek el, hogy mit akartok egymastol. Az mondjuk mar mas kerdes, hogy mennyire etikus, de ha tenyleg, ahogy az elottem szolo is mondta, nem vizsgaztat, akkor senki nem szol bele, a ti dolgotok.
2013. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Átnyálazhatod az egyetemi szabályzatot, de ahová én jártam, ott nem volt ilyen kikötés (és példa is volt kapcsolatra). De az fix hogy nem vizsgázhatsz nála.


Honnan tudhatod? Finoman próbálkozz és rájössz!:)

2013. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a finom próbálkozás mit takar?


nem ugrok a nyakába persze:D


de ilyen téren zöldfülű vagyok:$

2013. nov. 20. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, amit eddig is csináltál.:) Keresed a társaságát, mosolyogsz, szemeztek, esetleg fácsén megkeresed, bejelölöd stb.


Az alapján, amit leírtál szerintem Te is tetszel neki, szóval ha egy picit rásegítesz, a többit majd ő elintézi!

2013. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejössz neki, az alapján, amit írtál... az, hogy ha megemlíti, hogy hiányolt a konzultációról, azt jelenti, hogy észrevette, hogy nem vagy ott, ráadásul még meg is említette, szóval szerintem ezzel már gyakorlatilag "bevallotta", hogy nem vagy neki teljesen közömbös. :)


Tényleg keresd a társaságát, beszélgess vele (a tananyagról/meg később esetleg más, kicsit személyesebb dolgokról is), mindig legyél vele kedves, mosolyogj rá, tartsd a szemkontaktust, legyél érdeklődő, a többi pedig az időn és rajta múlik. De szerintem összejöhet! ;)


Bár ez az egész attól is függ, hogy a többiekkel milyen. Velük is úgy viselkedik, mint veled? Nekik is megemlíti, ha mondjuk valaki nem volt ott a konzultáción, és mondja, hogy hiányolta őket?

2013. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a többiekkel is normális, mosolyog. De mondjuk nem tartja velük a szemkontaktust. Sokszor ha valaki beszél hozzá akkor is engem néz. Van hogy kérdezget minket és engem mindig a nevemen szólít, a többieket nem. Akkor ez azt jelenti h talán kedvel?:$
2013. nov. 21. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt!:) Keresd már meg fácsén és jelöld be!:)
2013. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!