Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt? Nem arról van szó, hogy randim sincs, de idő után abból is kiábrándulok akivel randizom.18f

Figyelt kérdés

Tavalyelőtt jártam egy lánnyal, de nem tartott tovább pár hétnél, szakítottunk, nem működött. Tavaly iszonyatosan belezúgtam egy lányba, fél évig húzta az agyam, majd végül nem lett semmi belőle, bár én is elég hülyén kezeltem ezt az első igazi "nagy szerelmet"... Eléggé kétségbe voltam esve, barátaim nagy része boldog kapcsolatban, csak én vagyok képtelen találni valakit. Majd most pár hete megismerkedtem egy lánnyal, randiztunk párat, elcsattant már pár csók is, de most meg nem érzem azt hogy ez működhetne, aranyos meg minden de nincs meg az a plusz benne... Szóval ennek is vége, nem akarok játszadozni vele..


Szerintem ocsmány nem vagyok, abszolút átlagos a fejem, átlagos a testalkatom, magas vagyok, a körülöttem levő emberek szeretnek, jófejnek, viccesnek tartanak.. Ami hátrány, hogy nem szeretem a partyhelyeket, haverokkal járok kocsmázni maximum... Szóval ismerkedés ezen része kizárva. Lassan ott tartok hogy elkezdek vadidegen lányokat utcán leszólítani, hátha...



2013. nov. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj minden lehetőséget megragadni az ismerkedésre, haverok barátai... lesz még ez jobb is!
2013. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

25f vagyok ... nekem még semmi sem volt...

...most ott tartok, hogy rájöttem jobb egy hobbinak élni és valaminek amivel nagy dolgot tehetsz...

...ha az a sok energiát munkába öltem volna kapcsolat keresés helyett már rég Nobel díjas lehetnék

2013. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!