Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség ha mással is randizo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ha mással is randizom mellette?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már hónapok óta alakult köztünk valami, de így hogy vizsgaidőszak van, van hogy két hétig se találkozunk. Pedig elég lusta típus, tudom hogy koránt sem tanul egész nap, sőt... csomó más dologra van ideje, csak rám nem.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogyha nincs vizsgaidőszak és rendesen ráérünk, akkor hogy áll a dologhoz, addig nem szeretném teljesen lezárni a dolgot, mert így bennem maradna az érzés, hogy mi lenne ha...

Viszont nekem ez így nagyon kevés, baj ha mással is randizom közben szerintetek?


2013. jún. 12. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem az, de ne tudja meg
2013. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na most gondolom én leszek a nagyképű józsi a hegyről aki majd megmondja, de igazából az embernek arra van ideje ami fontos. Ha te az lennél neki simán szánna rád időt. Más dologra van ideje de rád nincs.
2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló igen ez tény, tisztában vagyok vele, de a kérdés nem ez volt, hanem hogy ennek tükrében részemről szemétség-e, ha randizom mással. :D
2013. jún. 12. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú csinálja ezt, akkor szemétség. Ha lány csinálja, akkor nem az, nekik lehet.
2013. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy ezeknek a tényeknek az ismeretében azt mondom hogy nem. Esetleg ha úgy alakulnak a dolgok akkor viszont ezt a srácot se tartsd kétségek között hanem mond el neki hogy mi a helyzet ne hülyítsd.
2013. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!