Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk/lanyok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lanyok! Nektek milyen az idealotok? Kulso-belso is erdekel: )

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Külső: vékony, átlagos, sportos, picit husis középmagas vagy magas lány, hosszú combokkal, formás vádlival szép lábfejjel, lábujjakkal. Haj mindegy, csak ne legyen raszta és ápolatlan na meg nagyon rövid. Szem mindegy, Arcforma inkább hosszúkás vagy ovális picit, de ne kerek feje legyen mint a gumilabdának.

Ne fesse magát nagyon, de legyen ápolt.


Belső: 1123. oldalon tartok a lexikon írásában...-.-

2013. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Külső: Vékony/teltkarcsú alkatú, legalább vállig érő barna/szőke haj, szép ápolt arc, szemszín az mindegy, magabiztos kisugárzás.


Belső: Ne lépjen félre, meg lehessen vele beszélni a dolgokat, tudjon szeretni és legyen szeretetre éhes, legyen optimista és szeressen sokat beszélni, legyen hasonló érdeklődési köre és még sorolhatnám, de most a számomra lényegesebbeket emeltem ki.

2013. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Külső: magasság mindegy, de ne legyen túl alacsony, hosszú haj, szép arc, legyen vékony, sportos.

Belső: ezt nem lehet pontosan leírni, ha megismerek valakit akkor vagy megkedvelem vagy nem.


Ne cigizzen, füvezzen, drogozzon és azért alkoholista se legyen.


17/F

2013. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Velem egy magas, hosszú, fekete hajú, világos bőrű, kék v. zöld szemű, közepes mellek, nem hátrány, ha kicsit combos, testékszer legfeljebb fülbevaló, fazonra nyírt punciszőr, hosszú lábak. Legyen hozzám hasonlóan cinikus és kötözködő, ne félje megkérdőjelezni a dolgokat, lészen kreatív und jó problémamegoldó, elfogadó és semmibe se beletörődő. Szeresse a sportot és a küzdelmet, de legyen emellett türelmes és megértő, mindezek mellett pedig önálló és velem egyenrangú. Ha arra kerülne a sor vitázzon velem, de kulturáltan. Szexeljünk rengeteget, de ne ekörül forogjon a kapcsolatunk. Ja és szeresse Bon Jovit.



F

2013. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen leírom: olyan, mint én.
2013. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy egy làny is hozzàszoljon, a külsejével kezdem: Legalâbb 175 centi legyen, sportos alkatú, ne legyen punnyadt, akinek abból àll minden randi, hogy óràkon àt ülünk egy padon. Imâdom a sötèt szemeket ès hajat. Szàmomra a tökéletes pasi vidàm, humoros, kedves, de tud pimasz is lenni, èn is tudok cinikus ès szarkasztikus lenni, persze amíg nem sèrtek halâlra valakit vele, ezért az se ârt ha a pàrom is vevő rà. Emellett hagyjon nekem teret, na akarjon a nap 24 óràjàban velem lenni, mert van csalâdom ès baràtaim is. Hirtelen ezek ugrottak be. Ja 19-25-26 között legyen
2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló írása nagyon tetszett. Magamra ismertem, mint fiú :) ÉN is hasonló beállítottságú lányt keresek, ne legyen punnyadt, ne legyen nyámnyila (pl ha egy pár km bicajozásról vagy túrázásról lenne szó). szeretetre éhes legyen, és mutassa ki hogy szeret. Mindenről legyen véleménye, jó beszédpartner, és egy kicsit nem árt ha ,,dilis", mint én :D


külsőre: magasság mindegy, de azért ne húzza ki magát , ha a hokedlitől látni akar... :P, ápolt, adjon magára, de ne kenje-fenje magát állandóan. szemszín/hajszín mindegy. testalkata átlagos/husis/molett. magyarul ne legyen pálcika, lehessen rajta mit fogni :)


25/f

2013. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért lettem lepontozva, mert elvárásaim vannak és nem akarok valami igénytelen, tehéncsöcsű, falusi suttyó leánnyal járni? Kövezzetek meg apróbarmaim, de nekem olyan kell (kéne), aki ad magára, mind külsőleg, mind belsőleg, de, ahogy az lenni szokott indok nélkül le lettem húzva, ismét egy ékes példája a Gyk hatalmas intellektualistását adó míves elméjű felhasználóinak. Lefogadom valami 150 kilós trampli húzott le, akinek nincs pasija, mert nem derogál neki a mekis étrendet egy kissé zöldebbel felváltani meg futni pár kört, de magasról leszarom.
2013. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

külső: legyen magas (180 feletti), sportos testalkatú, szép szemű, és mosolyú

belső: legfontosabb h legyen jó humorra , meg tujon nevetettni, és legyen kedves, magabiztos, megértő, kreatív

22/L

2013. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!