Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk/lanyok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lanyok! Nektek milyen az idealotok? Kulso-belso is erdekel: )

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha az ötös és a kilences egy és ugyanazon személy, akkor számomra imponál és üzenem neki, hogy olyan lány vagyok, amilyenről leírást adott. :)
2013. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

külső: legyen magas, vékony, szálkás/sportos testalkatú, sötét hajú és fontos, hogy felkeltse az érdeklődésemet a külsejében valami (lehet a szem, mosoly, mozgás, stb.)


belső: szavahihető, megbízható, őszinte, nem gerinctelen, legyen kissé nyers, fanyar humora, mindig figyeljen rám, legyen udvarias, ne ismételgesse egy nap százszor, hogy szép vagyok és szeret, de éreztesse velem, hogy bolondul értem:D, érdeklődjön irántam és ne értsen velem egyet mindenben, amit nem úgy gondol, ahogy én=ne bólogasson mindenre, ne legyen papucs, védjen meg, ha arról van szó, intelligencia is elengedhetetlen

22-24 év között

2013. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Külső: Legyen legalább egy 170 centi magas, testalkatra legyen izmos, de ne vigye túlzásba, csak szeretem, ha egy férfi erős és tisztában is van ezzel. Legyen egy kis arcszőrzete, de azért a szélben lobogó szakállat hanyagolhatjuk. Hajszínre inkább a barna, fekete vagy ősz hajú férfiakat kedvelem, szemre pedig a barna a gyengém. A kellő helyeken legyen kicsit szőrös.

Belső: Legyen intelligens, jó humorú, érdeklődjön hasonló dolgok iránt, mint én. Szeresse a szexet, de ne ekörül forogjon az élete. Akarjon új dolgokat kipróbálni, de ha valamire nem vagyok vevő, ne erőltesse. Legyen türelmes velem, de ha valamiben nem ért egyet, mondja meg. Stb.

2013. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!