Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtünk egymással, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk egymással, lehet még belöle normális kapcsolat? 22/N.

Figyelt kérdés
Most ért véget egy 8 hónapos kapcsolatom, multhéten.. viszont tegnap este lefeküdtem egy sráccal nálam. Ismerős srác,régebben akart tölem többet is.. de most feküdtünk le elöször egymással. Ő kezdeményezett.. simogatott.. arcon puszilt,visszacsokoltam..és így volt folytatása a dolgoknak. Ugy álltam hozzá, hogy csak "arra" kell most, nem akarok töle semmi mást.Csak felejtésre kell,és a vágyaim kielégítésére. Utána mondta h nem gondolta volna h ez megtörténik ma, de élvezte nagyon. Ma viszont elgondolkodtam azon, hogy lehet nem lenne rossz vele összejönni kapcsolatra is..Mert nagyon jó társaság,és meg tudok vele beszélni sok mindent. De felmerült bennem hogy lehet elszurtam hogy odaadtam magam neki tegnap?!
2011. aug. 29. 13:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A srác 22 éves szintén.
2011. aug. 29. 13:41
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
hát igen, hiba volt ringyóként indulni egy új kapcsolatban. szerintem felejtsd el őt, már úgysem fog megbecsülni téged. túl könnyű préda vagy...ezt senki sem értékeli
2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BlackSword ***** válasza:
78%
Dehogy szúrtad el... Most majd jönnek a konzervatívok, meg a barmok, hogy mekkora egy r.ibanc vagy, de ez nem igaz... Írj neki/hívd fel... Ezek után én pl nem utasítanálak vissza... Sőt... Nekem is kezdődött így kapcsolatom, hogy első alkalommal lefeküdtünk... És anno egy nagyon jó kapcsolat volt az... Bár minden kapcsolatom olyan lett volna...
2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BlackSword ***** válasza:
58%
De megmondtam, mert akkor írtak, amikor én is... Ne hallgass rájuk, nem tudják mit beszélnek...
2011. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Általában az nem tudja, hogy miről is beszél, aki hangoztatja, hogy a többiek nem tudják. :D
2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
pár kufircra még biztos benevez a srác veled, de a ribancokat senki nem díjazza. tudod, ha vele megtetted, bárki mással is megtennéd ;)
2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm nemrég vette feleségül azt a lányt, akivel a kapcsolatuk kezdetén, már az első napon le is feküdt! Nincs ebbe semmi baj, persze egyénfüggő is! :)


29/F

2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
75%
Általában... De az nem minden eset... Én vagyok a kivétel... Nyugodtan elhiheted, hogy tudom miről beszélek/írok... Egy lány inkább legyen egy kicsit bevállalósabb, mint szűzqurva...
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem szúrtad el,mért szúrtad volna el?

Próbáljátok meg! Sok sikert!

2011. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is így kezdődött a kapcsolatom. Azóta a férjem :)
2011. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!