Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy több mint két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy több mint két éves kapcsolatban egy teljes napig nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés

Hétfő este összevesztünk, bunkó volt velem. Több, mint két év alatt elég sok mindent lenyeltem már neki, és ha megbántott majdnem mindig én voltam az, aki kezdeményezte a kibékülést. Most direkt nem kerestem, meg amúgy is, ő bántott meg. Tegnap egyáltalán nem beszéltünk, este rám írt, hogy majd később megbeszéljük a tegnapit, vártam-vártam 1-kor elmentem aludni, ma láttam, hogy fél 4-kor olvasta el amit írtam neki. Így, hogy akarja megbeszélni, azt hitte én addig fel leszek és kivárom amíg kiszórakozza magát a haverjaival?


Olyan rosszul esik... :( 19/L


2013. jún. 12. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajaj...Nálunk ez megy 14 éve.Az első években iszonyúan bántott, mert nem éreztem jogosnak ekkora "büntetést", aztán egy idő után elmondtam neki, hogy ezzel nemhogy azt éri el, hogy bűntudatom legyen és megadjam magam, hanem eltaszít magától és elveszi azt az időt kettőnktől, amit együtt tölthetnénk békében, szerelemben. Nem használt. Ő így vezeti le a feszkóját én meg már nem annyira veszem fel. Mindig a barátnőm jut eszembe, akit ilyenkor megcsapkod az ura. Mennyivel jobb :-)
2013. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban minden normális, ami nem tűnik annak.
2013. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lenne normális,mert mi soha nem fekszünk le úgy aludni hogy össze vagyunk veszve. Sőt nem is szoktunk össze veszni,csak nagyon-nagyon ritkán.
2013. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is gyűlölök így lefeküdni. Eleve utálok rosszban lenni másokkal, barátommal meg főleg. Nem vagyok haragtartó típus, hamar megbocsátok, csak nem felejtek. És olyan rosszul esik, hogy őt ennyire nem érdeklem, hogy még mindig nem keresett :S
2013. jún. 12. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!