Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokan miért hanyagolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan miért hanyagolják el a párjukat, miért nem foglalkoznak vele eleget (akik emiatt itt is panaszkodnak joggal), amikor én és jó néhány férfitársam hálát adnánk, ha lenne egy szerető barátnőnk, kinek szabadidőnk nagy részét szentelnénk?

Figyelt kérdés

Másik kérdésem (2 óránként írhatok, azért):

Ismerkednék olyan lánnyal, aki szeret és szokott hordani a hajában masnit vagy virágot. Szerintem ez nagyon édessé teszi a pofiját egy lánynak. Van mód itt erre? Kérdezem naivan. :-)


Egy huszonéves (nem szűz, még mielőtt trollkodó lennél) srác


2013. okt. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

régen hordtam

de ma már nem kiöregedtem belöle :-)))


a másik nem tudom miért, talán mert akkor már megvan a csaj és azt hiszik végleges ?

2013. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer poénból azt mondta, h azért mert kifogott halat nem kell etetni.. :D

Amúgy a munkája miatt nagyon fáradt sajnos, más meló nincs így ezt csinálja, jobb mint a semmi. Tolerálom, mert tudom értünk teszi.

2013. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

01:29 Ez érthető (amúgy hajrá+kitartást :D), de nyilván a kérdező nem az ilyen nívójú esetekre gondolt. Hogy lefordítsam, a tapló parasztok párkapcsolatra jogosultságát kérdőjelezte meg a >tetszőleges pozitív jelző, amivel magukat öntörvényűen többnyire felruházzák a magukat sajnáltató emberek< férfitársakkal szemben.


Már elnézést a szúrós megfogalmazásért, kérdező, nem állítom, hogy te ilyen lennél, de mint ahogy azt mind tudjuk, mind az életben, mind itt a GyK-n az esetek többségében ez a helyzet, és most erre igyekeztem rámutatni :)


Amúgy a kérdést megválaszolandó - azért, mert eredendően taplók, és a lányok azért vannak velük, mert az elején beindult a kémia, aztán kiderült, hogy nem is olyan jó a buli. Barátnő nélküli emberek pedig a nagy számok törvénye miatt mindig lesz, és azok az emberek mindig fel fogják tenni ezt a kérdést. Amikor pedig ők is rátalálnak (vagy fordítva) arra, akivel működik a kémia, akkor nyilvánvalóan nem fognak itt GyK-n kérdezgetni többé, kivéve persze, ha nem úgy sül el, ahogy várták.


Innen ered, hogy úgy tűnik, hogy csak rossz partnerek, és magányos emberek vannak. Hát a jó partnerek éppen a partnerüket döngetik, amig a többiek itt ütik a billentyűzetet :D Sebaj!

2013. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!