Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkednek a leszbikus/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a leszbikus/ biszex lányok? Én hol találhatok?

Figyelt kérdés

Az ilyen oldalakon alig vannak, vagy túl idősek hozzám, és rengeteg a kamus. Vannak Budapesten olyan szórakozóhelyek ahol sok leszbi van? Hol tudnék ismerkedni?

(21/L)



2013. nov. 29. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
goldengate
2013. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát itt elég sokan vannak szerintem akik a te korosztályod, sőt én meg pont olyannal nem találkoztam aki nálad jóval idősebb lenne.
2013. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok, és a te korosztályoddal már sokszor összefutottam itt :-D
2013. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezzel van gondom; vagy túl fiatalok hozzám, vagy túl idősek...korombeliekkel alig futok össze.

Van pár buli, de a legtöbbjük vegyes, egyedül az Ösztrosokkos az ami 100% leszbi buli. :D Én személy szerint azon még nem voltam, egy ismerősöm szokott járni, de neki nem túl pozitívak a tapasztalatai.

A vegyes bulikon meg szinte lehetetlen ismerkedni...vagy csak én voltam eddig irtó béna...

23/L

2013. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
here i am. mondjuk én csak 18 vagyok, ráadásul nem is fővárosi, vidéken még nehezebb...
2013. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ismerkednék. 23/bi
2013. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!