Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tehetnek. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnek. Lehet meg eselyem? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki mar tobb mint egy eve tetszik. Egyszer majdnem osszejottunk es aztan nem lett belole semmi. Nagyon sok ideig nem is beszeltunk, aztan egyre jobbab megismertuk egymast es nagyon hasonlitunk. Mar tobb randink is volt de meg mindig nem volt semmi. Nagyon szereny fiu, es en sem vagyok az a nyomulos lany. Tudom, hogy tetszem neki.

Nem reg bevallotta, hogy szeretne velem jarni, de szerinte nem lenne idonk talalkozni. (o most egy masik varosba jar suliba, de csak atjaros) En mondtam neki, hogy szerintem megtudnank oldani, mondta h ezt eloben kell megbeszelni es elhivott talalkozni, de reszleteket nem beszeltunk, mert nekem is es neki is mennie kellett. En vartam, hogy ramirjon, de nem tette, igy nem lett belole semmi. Tenyleg nagyon felenk, es igazabol nem a legjobb pasi, de szerintem nagyon kulonleges. Szerintetek mit tegyek, vagy mostmar tenyleg nincs remeny?

L/15


2013. dec. 3. 01:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs, pont a célegyenesben vagytok. Találkozzatok valamikor hétvégén és beszéljétek meg a dolgokat. És nem kell sülve-főve minden nap együtt lenni de tudnátok minden nap találkozni, úgy is megoldható, ha egymásnál alszotok és reggel mindketten mentek suliba. Szerintem csak félénk a srác de nagyon szeretné a dolgot, neked kellene lépned valamit, mondjuk következő randin érd el, hogy megcsókoljon.
2013. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!