Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » IWIW-en vagy személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IWIW-en vagy személyesen ismerkedjek meg egy lánnyal, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogy inkább üzenetet írjak neki vagy személyesen menjek oda beszélgetni hozzá. Én a személyes ismerkedésre szavazok de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2009. nov. 22. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen, inkább. Mindenképpen. Élőben sokkal jobban meg tudod figyelni a reakcióit, ami sokat elárulhat arról, hogy hogyan viszonyul hozzád, meg egyáltalán ehhez az egészhez. Mert írni bármit lehet...
2009. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de azok szoktak IWIW-en ismerkedni, akik személyesen nem tudnak. Szóval személyesen csináld.
2009. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze én is a személyesre gondoltam. A lányok, tapasztalataim szerint nem szeretik az IWIW-en való közeledéseket. Csak azért nehéz a személyes ismerkedés részemről, mert nem ismerjük egymást.
2009. nov. 22. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább személyesen.
2009. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hány éves vagy és hova valósi?:P
2009. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 éves, egyetemista fiú vagyok. Hogy hova valósi vagyok az mindegy:P:)
2009. nov. 22. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ajajaj nagyon nehéz kérdés, én is a személyesre szavazok, én is 20/f egyetem, csak ahogy közeledik a napja hogy megint látom és meg kéne szólítani amit eddig nagynehezen összekapartam önbizalmat és bátorságot most minden irányban szökni akar. hogy ebből milesz... lehet h semmi :(, de már akk nagyon utálni fogom magam ha megint képtelen leszek megszólítani... végső esetre még marad iwiw, de hát az meg már nem oan... télleg azzal nem sok jó első benyomást lehet tenni ha iwiwen szólítasz meg valakit, úgy hogy nem is ismered.

asszem az lesz a felkiáltás magamban hogy "nincs mit vesziteni, max elutasit naés, többé ugyse nagyon látom" :S de egyre jobban fosok :S

2009. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommnetelővel nagyon is egyetértek:) Nekem a mostani kedd lesz(lenne) az a nap amikor meg kellene szólítanom valahogy de én egyre jobban tartok tőle... Mondjuk én úgy gondoltam hogy nem egyből rögtön a tetszel dumával akarok odamenni hozzá, inkább valami barátkozást akarok kihozni az elején..
2009. nov. 22. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

lassan járj, tovább érsz

majd írd meg az eredményt

2009. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!