Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Manapság nem előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Manapság nem előnyös normális pasinak lenni?

Figyelt kérdés
Nem járok diszkóba, nem hobbim elinni, eldrogozni a pénzem, sem a nők ledegradálása és kihasználása, tartalmasabb értékek vonzanak. Mélyebb, komfortosabb kapcsolatok híve vagyok, és a kultúrált beszélgetésé, bizalom stb.. Nem én vagyok a legszebb pali, de erős középmezőnyben mondanak, nagyon jó humorral és intellektuális beállítottsággal. Utálom a felszínes dolgokat, a csőlátást stb. Mégis azt tapasztalom, hogy a nőknek ez nem kell, inkább a rosszabb véglet. Nem vagyok nyálas jófiú, de kopasz-kigyúrt stílusú sem. Szeretném azt gondolni, hogy a nőknek értékekre és szenvedélyre van szükségük, nem pedig a diszkókban való részegségre, kihasználásra stb. 23/f

2013. dec. 4. 14:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nem te mondtad, hogy nem érdekled a nőket?
2013. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
a nők még itt a gyakorin is lesz_rnak téged.
2013. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el, a lányoknak sem előnyös mostanság "normálisnak" lennie.

Azokat ugrálják körbe, akiket te olyan nagyon ellenzel a szövegedben. Pedig furcsa, te is köztük nézelődsz? Mert én, és ismertségi köröm jó pár más nőtagja hozzám hasonlóan, nem ilyenek vagyunk, és biztos vagyok benne, hogy találnál még hozzánk hasonlóakat. Bár lehet, a férfitársadalom nagy részéhez hasonlóan te sem veszel észre minket, mert gondolom felesleges mondanom, nem rajonganak körbe udvarlók százai. Pedig elméletileg mindenki ilyet keres- vannak céljaink, amikért teszünk is, határozottak vagyunk, főzünk-mosunk-(néhanapján)takarítunk, az átlagnak a szebbik felén tengődünk, humorunk is akad, és mégis... Akkor most mi is kell a pasiknak valójában?

2013. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%

Én is olyan vagyok mint te igaz a külsőmmel is vannak gondok, jó nem úgy nézek ki mint egy lúzer mert azért tartanak tőlem nem vagyok hirtelen haragú de ha felidegesítenek akkor azért felszoktam emelni a hangom bár verekedésbe még nem vettem részt mert azért én igyekszem ezeket elkerülni sok lány szemébe ez elég rosszul jön ki de ha arról van szó hogy megvédjek valakit, akár barát, akár barátnő, akár gyerek, akár egy gyengébb ember azért kitudok állni érte, nem vagyok az a betoji gyerek de néha elég szerényen nézek ki, sokan tartanak brutálisan én is érző emberből vagyok és nagyon kedves is tudok lenni, sőt inkább csak ez vall rám.

Jó voltak nekem is rosszabb napjaim, hónapjaim de én úgy állok hozzá hogy megy tovább az élet, dolgozok, elvagyok, én is időnként erőltetem a párkeresést régóta nem járok társaságba csak mert olyan alváshiányom van sajnos bizonyos dolgok végett hogy egyszerűen erőm nincs kimozdulni. De én mégis hiszem azt hogy van egy lány akivel összetudnék jönni, még ha nem is vagyok olyan álompasi mint a többi mert bármennyire is hihetetlen egy discoba járó csajt is sikerült levennem a lábáról aki egy bombázó volt, tehát em is az az erőlködő fajta csak ugye ő neki mindig mehetnéke volt csak oda nekem meg ez nem az én világom, jó néha néha elmentem ilyen helyekre tehát én is éltem már meg még fogok is csak van idő amikor egyszerűen nincs rá időm vagy hangulatom, vagy egyszerűen fáradt vagyok.

Most i ez van szinte csak aludni járok haza munkából sokat dolgozok nem is alszok annyit, idehaza is van dolog hiába élek a szüleimmel van mit csinálnom, ez van, de tudom hogy van egy lány aki rám vár, mert már párszor megtaláltam egyiket itt ezen az oldalon igaz hogy az ország másik felében lakik és 3 évvel fiatalabb nálam de ő szerelmes volt belém letojta hogy nézek ki értelmes, vagyok, normális és romantikus, a másik csajnak akit egy nyári kiruccanáson ismertem meg személyesen ő neki is bejöttem ő az a igazi bombanő kategória csodás egy lány nem is értem miért nem tudott rendesen bepasizni, de odajött ő hozzám mert nem figyeltem fel rá úgy és beszélgettünk, felvettük a kapcsolatot, minden nap sokszor ő írt nekem hogy beszélgessünk mert szeret és akarja de könyörgöm 150 km es távolság van köztünk hiába van autóm havonta egyszer tudtam volna megengedni magamnak hogy egy kis hétvégét együtt tölthessünk, hiába voltam én is szerelmes belé, inkább maradtunk a barátságnál mert azt sem akartam hogy várjon rám és inkább ott pasizzon be mert tudtam hogy van udvarlója és van annyi szívem hogy ha már nemtudjuk megoldani hogy állandóan legalább hetente együtt legyünk akkor így láttam korrektnek hogy elengedem.

De térjünk vissza a kérdésedre. Vannak ilyen lányok, vannak nagyon csinosak is, meg kevésbé azok de ha picit nem figyeled a külsőt hidd el így is megtalálod álmaid nőjét.

Én is már csak ebben reménykedem hiába van az hogy ha egy lányra rámosolygok csak random az utcán ők meg vissza mosolyognak, volt hogy a buszon beszélgettem egy totál idegen csajjal pedig kövér vagyok, csúnya mogorva tekintetű de valahogy mégis vonzom őket de sajnos akik be is jöttek volna nekem egyszerűen nem tudtam messzire eljutni.

Szóval ne add fel eljön a te időd is előbb utóbb ahogy az enyém is.

Sokan biztatnak engem is sokszor mocskosul magam alatt vagyok ha meglátok egy szerelmes párt az utcán vagy csak arra gondolok hogy nincs senkim de mindig megvigasztal valaki és ez a fontos.

2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
kur.vára le kellett pontozni, mert párkapcsolatban vagyok és boldog vagyok. grat.
2013. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, veled nem ez a probléma. ELmondom, hogy velem levelezel, de basszus, mindenre visszakérdezel, amire már válaszoltam, nálad inkább az van, hogy mocskosul nem figyelsz a másikra, vagy ennyire lassú a felfogásod. Ezt baromira nehéz tolerálni. Azért sok sikert.
2013. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ja, a hiba tényleg ez. komolyan nem értem, hogy nem magyarul írok, vagy mi a franc van?? írtam, hogy van pasim, akkor minek akarsz velem ismerkedni? tényleg ennyire nehéz a felfogásod?
2013. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De, előnyös normálisnak lenni. Csak meg kell találni a megfelelő értelmi szinttel rendelkező társat. Sok sikert a kereséshez :)
2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%
jajj ne, a lepontozómanó itt járt! úgy kicseszett itt mindenkivel... jobb ha vigyázunk, igazi rosszfiúval van dolgunk! legközelebb kilyukasztja a biciklitek kerekét
2013. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
A Biztos, hogy senki nem olvasta el a válaszodat, mert túl hosszú díjat idén is a #14-es válaszoló nyerte.
2013. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!