Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok azt mondják cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt mondják cuki vagy/édes vagy, /kedves vagy/aranyos vagy. És még se kellek senkinek, ez miért van?

Figyelt kérdés
Én már annyira magamba zúgtam hogy félek lemenni a botba,szégyenben érzem magam a többiek közt,egyszerűen már félek önmagam enni,már annyira magamba vagyok hogy gyakran sírok fiú létemre,nekem már fáj ha azt mondja valaki hogy cuki vagy... ÉS most nem akartam magam sajnáltatni csak érdekelne miért nincs senki akit szerethetnék?

2013. dec. 6. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

"már félek önmagam enni"


Akkor ki etet?

2013. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lenni akart lenni
2013. dec. 6. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
troll <3 :D
2013. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

első :D:D:D:D:D csillagos ötös, ma Te vagy a "made my day" pöszon :)

de csak ha kérdésre is válaszoljak:

cuki/aranyos/kedves = friendzone

2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Fel a fejjel! Ha félsz önmagad lenni, akkor tényleg alig találsz majd valakit, akinek "kellesz." De ha önmagad vagy, akkor (mint írtad) kedvesnek tartanak és aranyosnak. Biztos találsz majd valakit, akivel kölcsönösen éreztek.
2013. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek férfi kell. Nem cuki ennivaló fiúcska.
2013. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LeftBehind ***** válasza:
Ezt úgy tudnám szemléltetni,hogy a kismacska cuki (jobb esetben)mégse dugnak vele a csajok.
2013. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
legyél velük kicsit g*ci..dobj oda egy két "bántó" szöveget és idővel az a rosszfiú leszel és belevaló..
2013. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lányok általában a kedves, aranyos srácokat csak barátnak tekintik. De ne aggódj, vannak kivételek (legalábbis bízom benne, mert én is hasonló helyzetben vagyok, csak lányként) :)
2014. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!