Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitcsináljak? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Hogy lehet ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Négyen voltunk moziba kettő barátnőm és az a srác aki tetszik nekem az egyik barátnőm tudta h tetszik a srác és hogy szeretem de mégis hajt rá.Nagyon haragszom rá.Mitcsináljak, hogy ne vegye el tőlem??Tudom ez egy kicsit furán hangzik.Am....a csajszinak van barátja!!Segítsetek lécci!!!!
2009. nov. 22. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Heh, ez jó!Esti poénnak tökéletes!Tudod régen ez úgy volt divat hogy a pasi hajtott a lányra és nem fordítva!És ha a srácnak bejön a barátnőd is akkor tőled nem is akarna semmi komolyat, max egy két numerát!
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindha a csajszit latnam magamba!Mondd meg neki megkerlek es ha nem erti meg akkor nem baratnod!en tutira megertenem...sot...bocsanatot is kernek:)
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát először is tudd meg hogy bejössz e a srácnak, amugy meg elég szemét az ilyen barátnő föleg ha pasija is van! nem lehet hogy haragszik rád vmiért én igy akar busszut állni? szerintem ha közös a vonzalom a fiu és közted akkor ne hagyd magad, igazi bnő nincs ezt tanuld meg...egyik ugyis irígyebb mint a másik sajnos tapasztalatból mondom...
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most mi van abba hogy neki is a jó pasi tetszik? Semmi.

Ez természetes. Viszont ha mondtad neki és ő mégse vár vele és nyomul rá akkor talán nem győzted meg hogy hozzád való a pasi és nem hozzá.

2009. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megtéped a csajt...

hidd el örökre abba hagyja :D XD

ha kell segítség szólj ;) XD

2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sztem nem barát az olyan aki ráhajt arra a csajra/pasira aki az 1ik barátjának/barátnőjének tetszik. én nem tudnám megtenni. sztem ez 1 uccsó gerinctelen dolog, ráadásul úgy hogy van pasija. a csávóval pedig tisztázd mihamarabb mit érzel iránta.
2009. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké...nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok és még szeretnék véleményeket!!=)és minnél hamarabb meg mondom neki, hogy mit érzek iránta
2009. nov. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!