Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ismerősöd, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd, akire azért ragadnak a csajok, mert vesz nekik italt, mozijegyet, ruhát, parfümöt, kozmetikumot vagy egyebeket?

Figyelt kérdés
Mennyit kell költenie annak, aki így csajozik és neki vagy a csajnak van nagyobb hatalma? Vagy nem jó csajozási módszer költeni rájuk, mert mindig sokkal többet akarnak és csak le kell menni egy discoba és bevinni őket ingyen a wcbe?
2013. dec. 12. 01:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

és az a lepukkant ku-rva aki kúr a láncért miért alacsonyabb rendű,mint az a csaj akinek veszed a piát a mobil meg a parfümöt,de az életben nem fog dugni veled?

ez vécés dolog meg kiállás kérdése.

ha látja a nő,hogy nem egy tini hülyegyerek vagy,akkor elmegy veled akár lakásra is,vagy inkább ő hív fel magához az este után.

2013. dec. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

Valami nagyon nem lehet rendben veled, ha tényleg komolyan elgondolkoztál ezen az eshetőségen.

Nő létemre mondom neked,hogy ha valaki ruhát és kozmetikumot akarna nekem venni random, az lenne az első, hogy kiröhögném. Megvan az ismerkedésnek a klasszikus folyamata, ami ha csak nem vagy teljesen szociális analfabéta, 5-ből minimum egyszer összejön. Nem támadhatsz le valakit azzal, hogy itt egy koktél, ezért jár valami...

Mégha mindenki tudja is, hogy úgyis szex lesz a vége, játszani kell, hogy úri ember vagy (mégha nem is) figyelmesnek kell lenni, és ezen kereteken belül meghívni a lányt egy, esetleg kettő italra, és közben BESZÉLGETNI! De minimum táncolni, valamilyen értelmes interakcióba lépni.

2013. dec. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ez csak a ti fejetekben létezik szerintem az egy vagy kettő ital. A második után kérik a harmadikat és ha elutasítod akkor deszemétvagy. Volt olyan csaj akivel öt piát is megittam kb 10 ezer Ft-ot költve és aztán meg lelépett. Meg vannak fiatal lányok, akik odalépnek hozzád, hogy hívd meg őket egy üveg pezsgőre, ami szintén kb 5 ezer körül van. Ezért mondom, ti nagyon el vagytok tévedve, ez az italmeghívás egy drága szerencsejáték, vagy lesz belőle valami vagy nem.
2013. dec. 12. 02:59
 14/30 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy valami időigényesebb dologra meghívni, pl mozi, ruhanézés, dmbe vagy valami ilyesmi. De ti csak mocskolódni tudtok nem gondolkodni.
2013. dec. 12. 03:00
 15/30 anonim válasza:

Sajnálom, de nyilván palimadár fejed van, ha tényleg ilyen súlyos összegeket elvertél lányokra, minden eredmény nélkül.

Nem tudom, az aki nem küldi el az olyan lányt a búsba, aki megkér(O.o") hogy fizess neki egy üveg pezsgőt, az tényleg ne számítson ezzel a taktikával semmi messzemenőre/jóra.

2013. dec. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem küldtem el? Csak fantáziálgatod a hülyeséged, mint az előző, aki szerint ha egy italra meghívod a lányt nem fog többet kérni.
2013. dec. 12. 03:05
 17/30 anonim válasza:

Szerintem a mocskolódás egészen más szinteken kezdődik, de te tudod.

De rendben, nézzük borzasztó gyakorlatias szempontból. Mozi közben nem fogod jobban megismerni, egy nő ruha vásárlás közben biztos, hogy nem veled fog foglalkozni, de ezt bármi vásárlására ráhúzhatjuk.

Inkább szánj arra időt, hogy megismerjen egy kicsit, úgyis látod, hogy mennyire vevő rád, és csak egy ideig tartó beszélgetés után hívd meg valamire, nem kell flancolni, jó ha felajánlod, hogy ugyanazt hozol neki, amit eddig ivott.

Azokat a fiatal lányokat meg küld el a francba, akik ennyire pofátlanul lehúznak.

2013. dec. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

tényleg igazi balek vagy.

ilyen velem is volt sokszor,hogy odajött a kiscsaj,hogy vegyek neki piát a diszkóban.

ilyenkor megkérdeztem a nevét,csináltam egy gyors igen létrát,vagyis elvettem tőle a kontrollt,aztán mondtam,hogy oké veszek neked egy piát...ha megcsókolsz.

csók.

-oké,ez nem is volt olyan rossz,de ezt én adtam neked,nem te nekem,szóval csókolj meg rendesen.

aztán lehet ezt húzni sokáig,menjünk el táncolni előbb stb és ha jól sakkozol akkor akár ő fog neked fizetni piát a végére.

2013. dec. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"fiatal lányok, akik odalépnek hozzád, hogy hívd meg őket egy üveg pezsgőre"


anyád, és te meg meghívtad?

2013. dec. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A realitás ott kezdődik, hogy discoban nem is lehet általában beszélgetni, csak egymás fülébe kiabálva halljátok egymást. Meg nem egyedül van, hanem ott van két vagy három ember általában vele, aki ha nem kapod meg rögtön a "van barátom"-ot a kiszemelttől, igyekeznek téged lekoptatni, leszólni, lehúzni. A valóságról beszéljünk ne a nem létező fantáziálgatásaitokról, a valóság nem az, hogy egyedül van, békésen egymásra mosolyogtok a pultnál, nem koptat le a többség a vanbarátom szövegével, minden romantikus, egy italtól boldog lesz és simán felmegy a lakásodra. Ti nem a valóságról beszéltek, hanem valami beszédült hülyeségről.
2013. dec. 12. 03:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!