Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ismerősöd, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd, akire azért ragadnak a csajok, mert vesz nekik italt, mozijegyet, ruhát, parfümöt, kozmetikumot vagy egyebeket?

Figyelt kérdés
Mennyit kell költenie annak, aki így csajozik és neki vagy a csajnak van nagyobb hatalma? Vagy nem jó csajozási módszer költeni rájuk, mert mindig sokkal többet akarnak és csak le kell menni egy discoba és bevinni őket ingyen a wcbe?
2013. dec. 12. 01:51
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Lehet én vagyok a hülye, de discóban még mindig hamarab szedsz fel csajt, mintha elviszed moziba, vagy vásárolni. Pláne valamilyen ismeretlent. Ezt mégis hogy képzeled? leszólítod, hogy: Szia, Károly vagyok, és most kapsz egy új ruhát!

Vagy mit képzeltél? :D

2013. dec. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Az túl gyors, attól lehet hogy azonnal orgazmust kapnának.
2013. dec. 12. 03:40
 23/30 anonim ***** válasza:
Te csajoztál már életedben? Ha lekötöd a figyelmét és meg tudod nevettetni, akkor már nyert ügyed van. De ahogy elnézem, téged használnak ki a csajok és neked csak egy álom, hogy bárkit megdönts...
2013. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Noydra ***** válasza:

"Üveg pezsgő KB ÖTEZER".

Itt látszik, hogy az életedben szerintem még piát sem vettél, ez az egész meg kamu.

Nagyon szerencsétlen egy csicska vagy már ne haragudj. Mit akarsz egyáltalán? Prostit magad mellé, aki azért van veled, mert meg veszel neki mindent? Gratulálok :D


Ja, egy üveg jó minőségű pezsgő 999. Úgy pofázol itt a "reális valóságról", hogy fogalmatlan vagy az egészhez.

2013. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen hülye ismerőseim.
2013. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Noydra válasza:


ezt annyival kiegészíteném, hogy a szövegkörnyezet alapján egyértelmű, hogy a helyszív egy szórakozóhely ahol nem veszel 999 forintért pezsgőt, mert az 5000 forint már inkább reálisabb.

2013. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, még abban az esetben is van egy "folyamata" a dolgoknak, ha egy nyilvánvalóan pénzre hajtó lányt akarsz felszedni.

Az érdeklődését mindenképpen fel kell kelteni. Az aranyásóknak (ez egy barátom szlengje az ilyen lányokra :D) a figyelmét a külsőddel tudod felkelteni. Márkás ruhák, drága óra (ami nem feltétlenül minőségi, ha mondjuk rá van írva, hogy Gucci, a legtöbbnek már elég), márkás cipő, minimum átlagos kinézet. Ha már észrevett, és szóba is elegyedtek, akkor jön a piálás, némi táncikálás, és ha még mindig nagyon mosolyog rád a lány, lehet hívni a lakásra. Ha továbbra is tömködni szeretnéd, akkor vegyed neki a ruhákat, ékszereket, vidd el nyaralni stb.

De biztos, hogy ilyen lányt akarsz?


Discóban is lehet jól választani, hogy kihez mész oda. Eddig nem volt rossz tapasztalatom, mert nem a nyilvánvalóan idióta lányokhoz mentem oda. Ha nem jött össze semmi, akkor beszélgettem pár percet, (általában vannak olyan részek szórakozóhelyeken, ahol azért lehet dumálni), és 0 forintomba került. Mert egyszerűen lehet érezni, hogy érdekled a másikat, vagy csak úgy dumál veled. Nyilván akin éreztem az elutasítást, vagy hogy csak érdekből beszélget, attól pár perc után szépen elköszöntem. Aki normális volt, arra sem költöttem két-három italnál többet (az ilyenek nem is üveg pezsgőt vagy méregdrága koktélt kértek, amikor meghívtam őket), inkább sokat táncoltam velük.

2013. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Noydra ***** válasza:
Igen, ez valóban igaz. De akit képesek rávenni arra, hogy 5szörös áron vegyen idegen csajnak piát... Meg is érdemli, ha ennyi esze van....
2013. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

elég béna vagy!

pezsgő, 10 ezer italra? balek

2013. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
hát igen. aki hagyja, hogy madárnak nézzék az meg is érdemli!
2013. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!