Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van rá, hogy találok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Olyan lány, aki szűz, nem volt még barátja, intelligens-okos, szép-csinos-vonzó-cuki, aki célorientált, aki előtt szép jövő áll, akinek fontosak a belső értékek, aki velem tudna lenni egy egész életen át.


Ugyan ezek rám is érvényesek.


2013. dec. 12. 22:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Semennyi, örülj neki, ha az életben olyan lányt találsz akinek meglesz mind a 2 szeme és legalább 20 foga.
2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Esély egyenlö a nullával.
2013. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De most viccen kívül, kérlek titeket. Kétségbe vagyok esve. Tudni akarom, hogy egyedül fogok-e meghalni, vagy sem.
2013. dec. 12. 22:15
 4/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat már mind megdugtam, tehát már nem ilyenek :(
2013. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
viccet félretéve én legalább egy ilyet ismerek. hihetetlen, de azért a mai világban is vannak ilyen lányok.
2013. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

De miért pontosan ilyen kell? Ha az egyik nem egyezik már dobod és inkább egyedül halsz meg?

Egy ilyen lányra nagyon kevés esély van, hasonlóra már több.

2013. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Az esély minimális, de hidd el, hogy vannak ilyen lányok....
2013. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! De ne írj neten nem ismerkedek.
2013. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Vannak, ilyen lányok. Van rá esély, hogy találkozz velük. De az ő elvárásaik ennél jóval nagyobbak (félig-meddig jogosan).
2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk azt, hogy a jelenlegi esélyed egy barátnőre kb 1% mert 100 lányból 99 biztos elküld a francba főleg, ha kiderül szűz vagy és persze nem vagy adonisz. Szóval most nézzük annak az esélyét, hogy ilyen lányt találj ami 10000-ből talán 1, ha van szóval 0.01% és most vegyük a kettő osztalékát mert ugye 100 ilyen lányt kellene találnod, hogy az egyik ne küldjön el azonnal a búsba az 0.0001%.

Szóval egy a millióhoz az esélyed arra, hogy találj egy ilyen lányt és elmenjen veled randizni ahol megint maximum 10% esélyed van a sikerre azaz egy második randira és még nem is beszéltünk kapcsolatról amire az esély talán 20% a második randi után. Szóval durva becsléssel számolva az egy az 50 millióhoz az esélyed arra, hogy egy ilyen lánnyal kapcsolatot tudj kialakítani ami. 0.00005% esély. Nem túl sok...

2013. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!