Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegetáriánus vagyok, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus vagyok, szerintetek mekkora az esély arra, hogy találok egy vega pasit?

Figyelt kérdés
Csak gondoltam olvasok pár véleményt. Ugyanis számomra kiábrándító és a rosszullét kerülget, amikor a kedves kolbászrágcsálás közben a számért hajol, hogy "csókolj meeeg!!!" Áááá! Nos ez van. Ja és a szex, nem mindegy, hogy milyen. Létezhet mén az emberek között???
2009. dec. 12. 12:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Ettől rosszul vagyok. Attól,hogy te utálod a húst, miért kell másnak is utálni? Egyik ismerősöm is ilyen, ha már csak húslevest evett a barátja,akkor se adott neki puszit..pfff szánalmas. Én is voltam vega 3hónapig, de egyszer sem mondtam a pasimnak, hogy ugyan ne egyél már húst, meg mossál fogat,ha húst ettél..mert szerintem ez a kiábrándító. Fogadd el,hogy kevesebb vega van, és ha valaki elfogadja,hogy vega vagy, te is fogadd el,hogy ő eszik húst. Ne ilyen alapon válogass, úgysem te döntöd el,kibe leszel szerelmes. Ha meg az leszel,nem nagyon fog érdekelni,hogy húsos-e a szája vagy nem.
2009. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Háát...férfiba vegetáriánus...szerintem elég ritka lehet. De ha elmondod, h neked ez a "problémád", szerintem nem fog úgy közeledni hozzád, h kolbászos a szája:) Pozitívum is van benne, te nem eszed el előle a húst, ő meg előleg a zöldséget:) üdv
2009. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Köszi a "fast reply"-ket!

Először is, én nem utálom a húst, csak ahogy Marguerite Yourcenar is mondta: "Az állatok a barátaim és én nem eszem meg a barátaimat."


Amúgy vega-pasi: Richard Gere, Laár András, Bryan Adams, Uri Geller, Brad Pitt, Sting, és egy kis múlt: Leonardo da Vinci, Vincent Van Gogh...


Tisztában vagyok azzal, hogy mit gondoltok, de a vegetarianizmus nem újkeletű dolog, lsd. Pithagorasz, Platón...

2009. dec. 12. 12:45
 4/37 anonim ***** válasza:

A szex hogy jön a kajához? Nem mindegy, hogy kolbászt, vagy répát dug fel neked?


Szerintem ha bármelyik férfival közlöd például, hogy ne csókolj meg húsevés után, akkor ha szeret, ezt tiszteletben is tartja. Én sem vagyok vegetáriánus, de egy párkapcsolat alappillére nagyon nem ezen van.

Én is hányok a tofupürétől és a lenmagos kebabpudingtól, de ha a barátnőm ilyet enne, én is tiszteletben tartanám.

2009. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Kevés az esély rá h ilyen pasit találsz, főleg olyat aki tolerálja a "hülyeségeidet". Értem ezalatt h undorodsz az olyantól ha valaki húst eszik és utána szeretne megcsókolni. Ez sztem is gáz.
2009. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon ügyes vagy, van kb 7 híres vega férfi, nos, akkor soroljuk föl a nem vegákat.

A növényekkel mi bajod van, hogy őket megeszed? Tudtad, hogy egy növénynek is ugyanúgy vannak érzései? Sőt, akár napokig is szenvedhet levágás után.

valamint, ha mindenki vega lenne, ki kellene irtani azta több millió állatot, akikkel így nem tudnánk mit kezdeni. Sok faj végleg eltűnne a földről, mert bizony több száz faj csak azért maradhatott föl, mert az emberek még sok száz évig akarják élvezni a húsukat.

2009. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Akkor én is gáz vagyok :S. Úgy gondolkodom ahogyan a kérdező, de szerintem egy fogmosást el lehet viselni egy kis húsi után. Persze nem ez az alap egy kapcsolatban, meg nem is a vega pasi. El kell fogadni egymást, ez van. Akinek meg nem tetszik azzal meg nem kell összejönni, én sem akarom másra ráerőltetni az én szokásaim, akkor ő se tegye!
2009. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
12:55 Mégis hogyan hasonlíthatsz egy állatot egy növényhez?? Nézegess egy kis biológia könyvet és meglátod, hogy mást egy állati és egy növényi sejt szerkezete.
2009. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha az Amerikaiak 10%al! kevesebb húst fogyasztanának 60 millió ember nem halna éhen.
2009. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem minden vegetáriánus a fiúkat szereti, ha érted mire célzok.
2009. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!