Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem sok, hogy 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem sok, hogy 2 hét randizgatás után haza akar vinni?

Figyelt kérdés
Nagymama,szülők, tesók..Nagyon erőlteti már, de nekem nincs kedvem, nem érzem hogy meg kéne őket még ismernem. Normális?
2013. dec. 14. 12:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem akarok, de egyszerűen nem érti meg.És kihívásnak veszi az egészet, hogy de akkoris elvisz haza
2013. dec. 14. 13:01
 12/19 anonim ***** válasza:
neharagudj h ezt mondom,de akkro nincs értelme a dolgonak kettotok kozott,o eroszakos,te pedig ne hagyd magad,mondd meg neki h lezártnak tartod a dolgot vele kapcsolatban,azért mert így viselkedik,persze ha csak te is így gondolod
2013. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én ameddig csak lehet, rejtegetni szoktam a barátnőimet, minthogy én kezdeményezzem a bemutatást! :) Ez fordítva meg még jobban érvényes, utálok bemutatkozni a szülőknek! Minél később kell, annál jobb. :) Úgy vagyok vele, hogy ha jól érezzük magunkat, miért bolygassuk meg a kapcsolatot már az elején. Mert ugye a szülők még a legtökéletesebb párnál is azon a véleményen lesznek, hogy a kiválasztottad nem elég jó hozzád! :)


De ugyanakkor elég kíváncsiak is, hogy "Van-e olyan lány a suliban, aki tetszik?", szerintem ismerősen cseng minden srácnál, amivel gyakorlatilag azt próbálják leszűrni, hogy meleg vagy-e! :D Lehet nála ez a megfelelési kényszer erősebb, mint amit az előzőekben írtam.


Bár azt mondjuk furcsállom, hogy még nem akart szexelni Veled, mert én a bemutatkozásaim és barátnő bemutatásaim többségét épp dugás után szenvedtem el! :D

2013. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Ha nem is jártok, akkor meg ez brutálisan ciki :)) Mond meg neki nyíltan, hogy te még nem vagy annyira biztos ebbe a dologba, és szeretnéd még jobban megismerni mielőtt ennyire belebonyolódnátok. Ha pászól neki, akkor minden ok, ha nem, akkor majd lesz másik ;)

2013. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha már a kapcsolat elején nem tudod az akaratodat érvényesíteni,akkor ott nagy bajok lesznek később.Légy Férfi!
2013. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kérdező nő,mivel írta hogy a fiú 21 éves :D
2013. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá.

Ha már kapcsolat elején nem tudod nyafogással rákényszeríteni az akaratodat,akkor később nagy bajok lesznek!Légy lány!

2013. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 Frappáns :D


de inkább: Légy Nő!

2013. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!