Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel randizgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel randizgatok, nagyon kedves és figyelmes fiú. Egy baj van vele, nem tudom eldönteni hogy igazából tetszik-e. Mert belsőre nagyon megértjük egymást, nagyon megfogott. Szerintetek is adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
ugye a külső nem minden..
2013. dec. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérdemel egy esélyt. :) Drukkolok.
2013. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan írok egy közhelyet :)

A külső megfog, a belső megtart.

2013. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen ismertem meg egy srácot, kedves, aranyos volt, nagyon megértettük egymást, hihetetlen jól elvoltunk együtt, ő szerelmes lett belém és én is éreztem iránta szerelmet, de a külső akkor nekem számított igazán még nem tudtam mérlegelni hogy most külső is lényege-e és ha nem tetszik akkor hagyjam pedig szerelmes voltam belé de én hülye a külsőt vettem figyelembe és elutasítottam a srácot.

Utólag még most is bánom, pedig ez 3 éve volt.

A srácot nagyon megbántottam vele. Akkor épp egy közeli parkban voltunk amikor ezt megbeszéltük. Akkor elváltak útjaink. De ő nm ment rögtön haza. Aztán 2 órával később összefutottunk az utcán én akkor mentem át egyik barátnőmhöz a tételeimért és akkor láttam hogy a srác a panel házak mögött lévő kis "játszótéren" volt a padon ülve zokogott.. Sokáig nem mentem oda hozzá, de figyeltem őt, először azt hittem csak magába zuhant de láttam hogy tényleg sír szegény. Akkor odamentem hozzá megkérdezni tőle hogy mi a baj, de csak rám nézett felállt, és elment, semmi szó semmi. Írt nekem később sms-t hogy hagyjam őt békén mert rájött hogy én is olyan vagyok mint a többi lány, csak bántjuk őt a túlsúlya miatt és egy rohadt esélyt nem vagyunk képesek adni neki, mivel ő mindent belead és így is 3 szor annyit kell bizonyítania mint egy átlagos srácnak.


Nagyon elvoltam kenődve mert nem hittem volna hogy ennyit jelentenék neki. A haverja leordította a fejem hogy teljesen tönkretettem őt én is sokat sírtam miatta mert szerettem de én hülye a külsővel voltam elfoglalva folyton.

Én azóta megtanultam hogy ha szeretek valakit ne a hibákat nézzem főleg ha olyan hiba ami nem jelent akkora hátrányt hogy rossz legyen nekem.

A mostani barátom egy elég vékony, magának való kis emberke elég alacsony is, fél fejjel magasabb vagyok nála. De amikor a 4. randink volt belé szerettem, ő is egy álomférfi és akkor beugrott a régi srác akit megbántottam és féltem hogy megint egy jó pasit halasztok el ha a külsőt veszem figyelembe, mert volt közte már barátom de csak fél éves kapcsolat volt és ő tett tönkre engem.


Szóval adj esélyt a srácnak, egyen boldog, megérdemelné szerintem. Hidd el te is boldog leszel!

2013. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megértitek egymást jól (ahogy mondod) akkor nagyon zöld lámpás a dolog! :)) sok sikert és csak bátran!
2013. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!