Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy ket embert szeretek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ket embert szeretek?!

Figyelt kérdés
Volt egy baratnom meg 9.-ben 7 honapig nagyon szerettuk egymast, de vege lett. Osszejottem a legjobb baratnommel es vele vagyok mar lassan 2 eve, de ugy hogy aprilistol augusztusig nem voltam vele, es elotte is sokat veszekedtunk se veled se nelkuled kapcsolat. Aprilistol augusztusig beszelgettem azzal a lannyal akivel jartam 9.-ben, de o nehez eset nagyon probalkoztam nala, de nem jott be. Pedig bevallotta o is szeret meg.. talalkozgattunk is. Most kibekultem a baratnommel es nem egeszen jo a kapcsolatunk valahoogy mindig a masiknal lyukadok ki... ez miert van?

2013. dec. 24. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyes válasz az, hogy egyiket sem szereted igazán.
2013. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha elkezdesz gondolkodni az elsőn akkor azt jelenti nem szereted igazán, így a 2.at kell választanod
2013. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom milyen ez, szinte ugyan ilyen helyzetben voltunk. És most senki sincs senkivel külön párban, hárman szoktunk együtt lógni és így most nyugi van, senki nem csal meg senkit.
2013. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!