Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van egyre tobb tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre tobb tizenéves lány ribi? Vagy csak én látom igy fiuk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Mert ez a menő.A fiúk is gázak.

Főleg amikor munka közben elmentem gipszet venni és a 40 kilós zsákkal sétáltam ki az obiból a köki plázánál csak röhögtem a sok nyegle páwa majmon.

2013. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tarnolf ***** válasza:
100%
Nem csak te és nem tudom.
2013. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Egyet értek

rengeteg r*banc van

16/F nem is egyet utasítottam vissza

volt hogy 3 nap után azt mondta feküdjek le vele... én meg: bocs r*banc vagy hagyj békén

2013. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zakathol ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy mindig is ennyi riherongy volt a tizenévesek között. Csak most könnyebben észreveszed őket a tömegben az egyen-öltözködésük miatt. Amikor én voltam ált. sulis, akkor is megvoltak az évfolyamon azok a lányok akiket már az idősebbek bevittek a diszkóba és halomra szúrtak. Most szimplán könnyebben tudomást szerzel ezekről a dolgokról mint régebben, hála a facebooknak és a többi közösségi webkettes felületnek.
2013. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk se kutyafaxa öcsém. A díszhomár lufiállatok se kimondottam kellemes tereptárgyak, szóval ha már alázunk, alázzunk széleskörűen.


F

2013. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki.

amúgy meg csak a dumájuk lett vagányabb esetleg,de attól még nem kúrnak egy mosoly után...sajnos.

2013. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem,teljesen jól látod!
2013. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a páwa és a ribi

Az a legsz@rabb mikor egy jó csaj ismerősöm (normális) beállít egy gyíktestű sz@rdarab páwagyerekkel

Vagy mikor az egyik legjobb haverom beállít egy cicanacis tiniribivel

Én egyáltalán nem vagyok páwa de a helyes, normális lányok valahogy elkerülnek :(

15F

2013. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez kell a TÖBBSÉGNEK,még a normálisnak tűnő fiúknak is.A csendesebb/szürke lányok és fiúk meg elmehetnek a fenébe.
2013. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A média,és az agymosás hat rájuk.Meg a szüntelen hülyeség fészbuk stb.... nincs az hogy haza jön a suliból,és az otthoniakkal van,hanem akkor is a dróton lógnak és osszák a hülyeségeket. a szülők meg nem tudják kordában tartani,és odafigyelni rájuk. ezért lesznek ribik,és azt hiszik ez jó. a túlzott liberalizmus az oka. :)
2013. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!