Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életetek legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legcikisebb randija?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy még nemvolt.
2013. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéltünk egy tök romantikus randit egy sráccal (nyáron, fel a budai várba, fröccs, stb), tetszett is eléggé, úgyhogy nagyon vártam, erre egész végig a BARÁTNŐJÉRŐL beszélt... Mennyire szereti, milyen jó nekik együtt, stb stb... nem tudtam megérteni, minek találkozott velem, meg mit akart tőlem.. Nem bírtam sokáig, megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de mennem kell, és nem is beszéltünk azóta, elég megalázó volt.
2013. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


itt páratlan és hatalmas szorik vannak :D

2013. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1-2 éve az első szerelmem elhivott találkozni én meg hogy a szüleim ne tudják meg hogy egy fiuval találkozom azt mondam hogy kutyát sétáltatni megyek... Vittem is a kutyát de amikor már elég közel értem a sráchoz aki várt rám a kutyám meglátott egy galambot... És hatalmasat rántott rajtam én eltakonyoltam a kutya meg húzott maga után a földön majd pont a fiú lába előtt megállt. Egész idő alatt fájt mindenem rossz kedvem volt és nagyon zavarba voltam alig vártam hogy vége legyen! Igy visszagondolva csak nevetek rajta de akkor nagyok kinos volt csodálkozom hogy egyáltalán szóba állt velem ezután!
2013. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem randi volt, de leírom.

Egyszer rendeztek egy házibulit, és én is meg voltam hívva. Gondoltam kéne egy lány, akivel megyek, volt is egy, aki tetszett, gondoltam elhívom. Szerencsére pont véletlenül összetalálkoztunk az utcán és mondtam neki, hogy lesz ez a buli, volna-e kedve eljönni velem. A lány első kérdése ez volt: Kik lesznek még ott?

Itt azonnal tudtam, hogy 1. nem jövök be neki; 2. ha el is jönne, flörtölne más pasikkal, úgy hogy még beszéltünk 1-2 percet, majd a szokásos, "jó majd beszélünk" dumával elköszöntem tőle, utána sose kerestem.

2013. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!