Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz ez, hogy a nők válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez, hogy a nők válogatósabbak fiúk termén, mint fordítva, aztán meg sírnak, hogy nem a megfelelő srác udvarol nekik?

Figyelt kérdés

Na meg ott van az is, hogy bizony egy-egy szép fiúnak több szép barátnője is van egyszerre, mert megteheti, szóval kedves első válaszoló, ezért van az, hogy úgy tűnik több a szabad nő, pedig valójában nem, mert egy helyes, űberszexi pasira jut legalább 3-5 szép nő, akit hülyítenek.


Mi átlagos vagy ronda pasik meg nem kellünk még a csúnyább lányoknak sem, mert az ő igényeik is az egekben vannak és nekik is jóképű, magas pasi kell minimum.


Ja és vicc, hogy bizony ilyen is van. Láttam én már olyan ronda, köévr lányt buszon, hogy még sajnáltam is szegényt, emlékszem mondtam is magamban, hogy na ennek a lánynak sem lehetett még pasija, erre leszáll és nem egy atom űber hapsi várta, csókolóztak is egyből. Klassz, enynit arról, hogy a lányok nézik a belsőt jobban és a fiúk a külsőt.


De tényleg a mai lányok sokkal válogatósabbak külsőre én ezt tapasztalom és látom. Sok fiú meg inkább lejjebb ad az igényeiből és végső elkeseredésében megpróbál összejönni egy kövér, csúnya lánnyal, de persze ez sem jön össze mindenkinek és ők maradnak egyedül még harmincéves korukban is.


2014. jan. 1. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valószínüleg így van
2014. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hagyjuk már! Mondtál 1-2 esetet... mindenki mondhatna minden féle esetet! Minden ember más, pasik, nők is lehetnek külsőség orientáltak, meg minden! Ne rinyálj!
2014. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez bizony pontosan így van ahogyan leírtad,maximális egyetértés! :)

És most hiába írják majd páran,hogy jajj hát nem ez számít meg blabla.De bizony ez van,és ezt nem kevesen állítjuk a mai világban.Sok sráccal beszélgettem utoljára is,teljesen random emberek voltak hozzátenném,és ők is ugyanezt állítják pedig nem néznek ki szarul,sőt én sem. :)

2014. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

én se vagyok jóképű mégis volt gyönyörű barátnőm

általánositáááááááááááááás már unooom :)

2014. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt kívántam, hogy ebben az évben velem kapcsolatosan ne legyenek ennyire elutasítók a lányok és sok lány eljöjjön velem randizni és végre megtaláljam a párom. Remélem beválik, mert eddig soha egy lány sem volt még hajlandó velem eljönni randizni. Még gyertyát is égettem e célból, hogy minden összejöjjön. Mondták nekem, hogy ez sokaknál bevált.
2014. jan. 1. 13:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló: a SOK lány szó nem általánosítást jelent, hanem SOKAT. Az általánosítás azt jelenti, ha azt mondjuk, hogy MINDEN lány ilyen. Kérlek előbb értelmezd a szavakat, mielőtt ítélsz. BUÉK.
2014. jan. 1. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

"aztán meg sírnak, hogy nem a megfelelő srác udvarol nekik"


Majdnem. Nézd végig a kérdéseket ebben a kategóriában, több a panaszkodó fiú, mint a csaj. És mindegyikben mások a hibásak mindenért, csak a kérdező hibátlan.

Úgyhogy ha panaszkodás helyett esetleg megpróbálnál beszélgetni végre egy csajjal, akkor javulnának a szociális képességeid, több gyakorlással egyre könnyebb lenne kapcsolatba lépni bármilyen humanoiddal.


Egyébként élőben is így szoktál siránkozni?


27F

2014. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pörgesd ezt, aszt jobb kedved lesz: http://www.youtube.com/watch?v=rr5EyyhSU_k
2014. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom van itt elég panaszhuszár hogy lepontozzatok - de sebaj pajtások, majd rájöttök, hogy a nők nagyon kis százaléka vevő csak az önsajnáltatásra.
2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!