Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz ez, hogy a nők válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez, hogy a nők válogatósabbak fiúk termén, mint fordítva, aztán meg sírnak, hogy nem a megfelelő srác udvarol nekik?

Figyelt kérdés

Na meg ott van az is, hogy bizony egy-egy szép fiúnak több szép barátnője is van egyszerre, mert megteheti, szóval kedves első válaszoló, ezért van az, hogy úgy tűnik több a szabad nő, pedig valójában nem, mert egy helyes, űberszexi pasira jut legalább 3-5 szép nő, akit hülyítenek.


Mi átlagos vagy ronda pasik meg nem kellünk még a csúnyább lányoknak sem, mert az ő igényeik is az egekben vannak és nekik is jóképű, magas pasi kell minimum.


Ja és vicc, hogy bizony ilyen is van. Láttam én már olyan ronda, köévr lányt buszon, hogy még sajnáltam is szegényt, emlékszem mondtam is magamban, hogy na ennek a lánynak sem lehetett még pasija, erre leszáll és nem egy atom űber hapsi várta, csókolóztak is egyből. Klassz, enynit arról, hogy a lányok nézik a belsőt jobban és a fiúk a külsőt.


De tényleg a mai lányok sokkal válogatósabbak külsőre én ezt tapasztalom és látom. Sok fiú meg inkább lejjebb ad az igényeiből és végső elkeseredésében megpróbál összejönni egy kövér, csúnya lánnyal, de persze ez sem jön össze mindenkinek és ők maradnak egyedül még harmincéves korukban is.


2014. jan. 1. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Önsajnáltatás. Szerinted kedves válaszoló, ha nem csak elutasítást kapnánk, hanem lenne néhány erősítő pozitív jelzés is, akkor sajnáltatnánk magunkat?


Na ugye...

2014. jan. 1. 14:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert ez van benned, nem ismersz mást. Ha ismernél, akkor fel tudnád dolgozni amit kapsz, nem egy ilyen oldalon panaszkodnál.
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!